Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhetett az ovuláció?

Megtörténhetett az ovuláció?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, mind2 petefészekben apró tüszők voltak már csak. (Nem pcos, nem ciszta)

Az LH tesztem 2 napja volt pozitív, s majd negatív másnapra..


Kérdeztem az UH után a dokit, hogy lehetséges e az hogy

megtörtént az ovu? Mondta igen, lehet.


De miből derülhet ki? Nem írt kb semmit rá a papirta csak hogy mekkor az uterus és a jobb, bal petefészek…


2022. dec. 28. 15:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Meg az endometrium vastagságát.. 9mm
2022. dec. 28. 15:19
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mit szeretnél.

Az orvos szépen megmondta, hogy igen, lehet, hogy megtörtént. Lehet.

Semmiből nem derül ki, a doki is abból követketzet rá, hogy nem lát mást, csupán apró tüszőket.

Persze, hogy nem írta rá a papírra, oda csak azt írja, ami biztosra megállapítható, mérhető.

Az ovulációt amúgy esetleg vérvétellel lehet igazolni, de gondolom ez nem indokolt jelenleg nálad.

2022. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Apró tüszők akkor is jelen vannak ha megtörtént az ovuláció?
2022. dec. 28. 15:39
 4/20 A kérdező kommentje:
Illetve tévesen lehet 2 ovuteszt is pozi utána negatív? Mármint ha nem történik meg az ovu akkor is? Amiket most látott apró tüszők 6-8mm voltak
2022. dec. 28. 15:49
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem látunk beléd, az orvos elmondta, amit elmondott, lehet hogy megtörtént, lehet hogy nem.

Az ovu teszt nem tévesen negatív, ha nem reped meg a tüsződ akkor is van lh hormon a szervezetedben.

2022. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De pozitív nem minden esetben, csak akkor ha van olyan nagyságú tüsző?
2022. dec. 28. 15:57
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy ha pozitív a teszt attól nem biztos hogy meg is reped a tuszo

Amúgy milyen tesztet használsz?

2022. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Pozitiv lh tesztet 6-8 mm-es tüsző is tud okozni? Mert nagyobb dominans tüszőt nem làtott :/


David és Clearblue teszt

2022. dec. 28. 16:01
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha megtörtént volna az ovud sárgatestet kellett volna látnia.

A több apró tüsző azt jelenti, hogy nem nőttek meg eléggé és nem tudtak megrepedni.

A pcosnél pont ez látszik az uh képen.

2022. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9mm méhnyálkahártyát látott

Pcost kizárta a dokim mutatta hogy ott elv szabályos körben vannnak a tüszők illetve vmelyik érték megnő pconál az amh talán.

2022. dec. 28. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!