Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap volt az ovum, utána...

Vasárnap volt az ovum, utána 1-2 napig szúró, görcsös érzésem volt a hasam aljánál, ovu előtt 2 napig együtt voltunk és az ovu napján is. Megtörténhetett a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk, ovu közben együtt vagyunk, de sose sikerült pedig ovu tesztekkel követem, valószínű nem repedt a tüsző eddig. Lehet hogy most azt éreztem? Mennyi így az esélye a terhességnek?

2020. nov. 26. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
50-50%
2020. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is gondoltam...
2020. nov. 26. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani. Csak az orvos ultrahanggal, vagy egy peteérés utáni 7.napi vérvétel.
2020. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyan igy volt! Minden honapban megerzem az ovumat. Mi pont azon a napon voltunk egyutt amikor ez az alhasi szurkalos 1-2 nap volt. 5 hetes terhes vagyok ☺️☺️ Pedig csak akkor voltunk egyutt mert utana ment parom mar dolgozni ausztriaba igy biztos hogy akkor jott ossze.
2020. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia utolsó!

Gratula!

Mennyi ideig próbálkoztatok,szabad tudni?Mert gondolom a parod kinti munkaja miatt még nehezebb volt.

2020. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsere ez volt csak a 2. honap. :)
2020. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!