Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ilyenkor? Ha...

Mi a teendő ilyenkor? Ha abbahagyom ártok vele?

Figyelt kérdés

Doktornő javaslatára ovulációt tesztekkel követtem és a negatív naptól szedek progeszteron exeltist.


Múlthavi adagokból megmaradt de nem emlékeztem pontosan mennyi így nem írattam fel.


Van még 2 szem gyógyszer , mai és holnapi napra.


A következő mensim 9-én esedékes, hogyha nem veszek be már többet holnapután mert elfogyott, akkor ha esetleg sikerült a fogantatás azzal árthatok?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2023. jan. 2. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy igen, az utolsó napokban lenne a legfontosabb szedni. Nekem az orvos telefon keresztül ír fel online receptet. Az nálad nem működik?
2023. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán igazolva van vérvétellel az h progeszteron pótlásra szorulsz?


egyébként én inkább az orvost kérdezném most és minden vényköteles gyógyszer szedésével kapcsolatban.

2023. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, voltam vérvételen ami igazolja is.


Szabin van a doktornőm 10-ig így vele nem tudok felíratni, esetleg házi orvos felírhatja?

2023. jan. 2. 13:10
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Valakivel mindenképp írass fel. Szerintem háziorvos felírhatja, emlékeim szerint 1x hasonló szituban én is vele írattam fel.
2023. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
próbát megér. ha ő nem, akkor a körzeti sztk nőgyógynál is futnék egy kört.
2023. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam azóta a háziorvosnak is, még nem kaptam választ.
2023. jan. 2. 13:13
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szakorvosi vélemény akkor elvileg a házidoki is kiírhatja. Vagy hívd fel a nőgyógyászatot és mindd el a bajod, hogy elfog fogyni a progi, az xy doktornő írta ki, akit szabadság miatt nem szeretnél hívni stb. A rendszerben elvileg látszik, hogy kaptál progeszteron pótlást, ha jófejek kiírja és te már ki is tudod váltani.
2023. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres terhességnél 12. hétig szedetnék veled minimum, szóval pont most ne hagyd abba.

Ha a háziorvos nem segít, és amúgy magán nőgyógyászhoz jársz, hívd fel a kórház nőgyógyászatát, valaki csak felírja.

2023. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mondd*
2023. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért írsz az orvosnak? Hívd fel!
2023. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!