Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt után pár óra...

Negatív teszt után pár óra múlva nagyon halványan pozitív csík jelent meg ez terhesség?

Figyelt kérdés

Mindig védekezünk a párommal, de már 6 napja késik nem tudom miért. Ma csináltam reggel első vizeltből egy Clearblue tesztet, 3 perc múlva erősen negatív lett. 2 óra múlva egy nagyon halvány csík megjelent mellette. Ez most terhességre utal? Holnap megyek nőgyógyászhoz illetve reggel csinálok még egy tesztet.


Azt olvastam az időntúli eredmény nem releváns, de nagyon aggódok.


Aki járt hasonló helyzetbe azt megköszönöm ha elmeséli.



2023. jan. 2. 17:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Mondta a nőgyógyász, hogy az időntúli eredmény nem pontos.

Azonban egy vizsgálatot mindenképp érdemes ebben az esetben végeztetni a dokival, hogy kiderüljön mi az oka a késésnek, de ha az eredmény először negatív ( a dobozon feltüntetett időn belül) akkor annak negatívnak kell lennie.

:)

2023. febr. 4. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!