Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 22.napján reggeli első...

Ciklus 22.napján reggeli első pisiből teszt kb 10 másodpercen belül halvány kétcsíkos lett. Szinte azonnal. Utána vettem észre, hogy lejárt a teszt szavatossági ideje.. Hihető ez? Vagy hamis pozitív?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De 10 es erösségűt vegyél a predictor early a legjobb korai teszteléshez
2023. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen vettem délután predictort is, meg egy olyat is amivel reggel teszteltem -ami le volt járva. De ezúttal megnéztem a szavatossági idejét.. Reggel megcsinálom mindkettőt. És az normális egyébként, hogy nemcsak reggel ébredéskor, hanem a nap bármely szakában 37,1 a hőm? Meg most este is. Nem vagyok beteg. Legalábbis nem érzem magam annak. Tudom, hogy ovu után ha volt peteérés akkor felmegy a hő, de hogy egész nap hőemelkedéses az ember ilyenkor a mensiig? Elnézést a sok kérdésért. ☺️
2023. jan. 4. 20:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem tethesen az elején 37.4 volt este meg 38 is, de nem betegség miatt
2023. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Negatív lett a ma reggeli teszt. Úgyhogy vsz félrevezetett a tegnapi lejárt teszt. 😞 Bár továbbra sem értem hogy lehetett az pozitív ha nincs bennem Hcg.. Na mindegy, a tanulság ebből az, hogy lejárt teszttel tényleg nem szabad tesztelni.
2023. jan. 5. 08:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj! Majd legközelebb sikerül!:)
2023. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!