Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 22.napján reggeli első...

Ciklus 22.napján reggeli első pisiből teszt kb 10 másodpercen belül halvány kétcsíkos lett. Szinte azonnal. Utána vettem észre, hogy lejárt a teszt szavatossági ideje.. Hihető ez? Vagy hamis pozitív?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 10:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azért bátorkodtam egy tesztet csinálni, mert két napja eléggé feszül a méhem környéke, mintha meg akarna jönni. Amit csak 6 nap múlva várok egyébként. Sosem érzek megjön érzést még közvetlenül a menstruáció előtti napon sem. Nem tudom mikor volt peteérésem, azt nem figyeltem, de szerintem volt, mert legalább egy hete 36,8-36,9 a reggeli hőm az alap 36,2 hőmhöz képest.
2023. jan. 4. 10:33
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj holnap egy másik tesztet és kiderül. Az igazat megvallva én korainak gondolom a menstruáció előtt 6 nappal megjelenő pozitívat.
2023. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát, hát, ha tényleg pozitív, akkor valószínűleg előbb volt peteérés. Szerintem a tesztek nem tudnak megromlani. Megmutatod, hogy milyen lett?
2023. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva? Nem mondtam semmi rosszat. :(
2023. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen vagyok, a teszt pedig otthon. De jól látható halvány pozitív. Most itt a munkahelyemen gyorsan csináltam egyet, az persze negatív. Bár nem koncentrált pisi.
2023. jan. 4. 11:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak ez a feszülő érzés fura. Szerintem is korai 6 nappal mensi előtt egy pozitív teszt, de érdekes, hogy mégis pozitív, ráadásul szinte azonnal. Ha nincs Hcg a szervezetemben, akkor egy lejárt szavatosságú teszt sem fogja azt mutatni hogy van Hcg bennem nem?
2023. jan. 4. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
attól függ, mikor járt le a teszt. Mert ha csak pár hete, az akkor még jó lehet. Ilyenkor reggeli első vizeletből kell tesztelni, vagyis az, hogy gyorsan teszteltél napközben, és az negatív, az nem jelent semmit. Az okfejtésed logikus amúgy, hogyha nincs benned hcg, akkor miért lenne pozitív a teszt.
2023. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fél éve járt le.. 😬
2023. jan. 4. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
csinálj egy másikat reggel. ezt így senki nem tudja neked megmondani.
2023. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tesztelj másikkal!
2023. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!