Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja volt erős mindjárt...

Két napja volt erős mindjárt megjön érzésem, azóta semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megvoltak a szokásos pms dolgaim, mellfeszülés, pattanások, émelység, falásrohamok meg minden, még a mindjárt megjön érzés is, mégse jött meg. Ez lehet terhesség miatt, vagy várjak még pár napot a teszttel?

2023. jan. 4. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

késik egyáltalán vagy még csak aktus után vagy 20 perccel?


ha késik, tesztelj, ha még nem akkor várj addig amíg nem késik.

2023. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
ha már meg ellett volna, hogy jöjjön a menzeszed, akkor tesztelhetsz már. Vagy ha még nem érkezett el a menzeszed várható időpontja, akkor is tesztelhetsz, de akkor szigorúan reggeli első vizeletből, és Predictor early típusú teszttel, mert az már a nemvárt előtt kimutathatja a terhességet.
2023. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, most a napokban kéne megjönnie, akkor tesztelek (nekem soha nem tűpontosan jön meg, szokott lenni pár nap eltérés, így nem tudom pontosan milyen hosszú egy ciklusom).
2023. jan. 4. 11:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha az eddigi leghosszabbhoz képest késik, akkor tesztelj. az a biztos
2023. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Derjaderja ***** válasza:
53%
Nekem ez volt mindkét terhességnél a legkoraibb és legfeltűnőbb, hogy "megállt" a pms tünetek romlása, aztán javulni kezdett amikor pedig menstruáltam volna.
2023. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 fuh na én is ezt érzem most. De ma is folyton érzem az alhasam. Kicsit görcsölget, szurkál, enyhe mindjárt megjön érzés. Ha holnapig nem jön meg, akkor csinálok egy tesztet.
2023. jan. 4. 12:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már elsején pozitívat teszteltem, de még mindig mindjárt megjön érzésem van. :) Nem feltétlen baba, de lehet baba.
2023. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Predictor early tesztet vegyél az mutatja a leghamarabb
2023. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
A Facelle is majdnem ugyanolyan jó, de igen a Predictor a legjobb.
2023. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia teszteltél?
2023. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!