Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. napja késik, két negatív...

10. napja késik, két negatív tesztem van. Terhességre utaló jel semmi, de sokszor van olyan "érzésem", hogy mindjárt megjön. Lehetek terhes? Vagy más gond lehet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteteket? 10 nap késésnél már egy halványnak kellene lennie!
2015. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma. Semmi, még egy aprócska halvány csík sincs, pedig alaposan megvizsgáltam. Akkor valószínűbb, hogy más állhat a késés mögött?
2015. júl. 20. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az is lényeges,hogy mikor volt ovud, hány napos a ciklusod.
2015. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem terhesség. De közel két hét késésnél én elmennék orvoshoz. Többet tud mondani egy vizsgálat után, mint mi itt.
2015. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség, menj dokihoz.
2015. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen mindenképp elnézek dokihoz, csak kíváncsi voltam, hogy mire számíthatok.
2015. júl. 20. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmentem még venni tesztet, úgy voltam vele ha pozi ugyse hiszek egy tesztnek.. ezután.. :( 10kor volt egy sötétvöröses darabos plecsni a bugyimon. És rá 2 órára most megjött.. :((( ilyen még nem volt. Mérhetetlenül elszomorodtam,mert nem szokott késni. :/ nem görcsölök, nem fáj a derekam..semmi mensi tünet csak vérzek..

Mindegy a jövőhónap a miénk is lesz remélem.

2015. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudom hogy sikerült ide írni, nem ide akartam
2015. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!