Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 16 hetes terhességet...

Egy 16 hetes terhességet észre vennék magamon ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha elmarad a menstruációd, biztos. Tünetei nem mindenkinek vannak, de pl nekem ekkor már az első babával is nőtt a hasam, most a másodikkal már a 13. héttől látszik, persze ez alkati kérdés.
2023. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
1. hagyd, ez a kérdező nem teljesen komplett. van több kérdése is 9, 13 hetes terhességről. volt orvosnál, nincs embrió a méhében, sem sehol, nincs hcg a szervezetében de akkor se hiszi el hogy nem terhes.
2023. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Minek szexelsz, ha ennyire parázol?
2023. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem magadon kell észrevenni, hanem ha nem jött meg már több hónapja, akkor orvoshoz kell menni.
2023. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

#2


Én is rá gondoltam egyből. 😃

Kíváncsi leszek, amíg eltelik a 40 hét, hányszor jelentkezik, és mi lesz akkor a kérdés?

"40 hetes terhes vagyok, de még nem indult be a szülés, mit csináljak? Az orvosok nem látták a magzatot. Kiszökhetett, amíg úton voltam a kórházba?"

2023. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Jaj te barom. Menj pszichológushoz!
2023. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hetest is
2023. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!