Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen éreztem először...

13 hetesen éreztem először megmozdulni a babámat (3. terhességem). Most 16 hetes vagyok de már vagy 2 hete nem érzem viszont szívhangja van. A szeméremcsontom fölött hallom a kis szivét dobogni. Lehet azért nem érzem mert ennyire lent lenne?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
nem akarlak megbántani, de előtte se valószínű, hogy őt érezted, hiszem 13 hetesen még lentebb volt, ráadásul sokkal kisebb és még a végtagjai sem fejlődtek ki.
2016. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bántasz meg de tudom,hogy őt éreztem! Kisfiamat 11 hetesen! Már tudom mit kell érezni.:)
2016. aug. 28. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne fejlődtek volna már ki végtagjai 13 hetesen :O
2016. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a harmadikat várom, 14 hetes vagyok. 12 hetesen volt, hogy már éreztem, aztán megint nem. Most megint jobban érzem! :) Ilyenkor mlg van helyük "elbújni". Én a múlthéten voltam egy gyors ultrahangon, és elvá volt fordulva "hasra". Csak a hátát mutatta. :D Első, elég nagy baj lenne, ha nem lennének kifejlődve a végtagjai 13 hetesen! Ekkora h.lyeséget írni...
2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, *el volt fordulva.
2016. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem 12 hetesen. Uh- n meg is győződhettem rola hogy nem csak kitaláltam. Most 21 hetes vagyok és ngyon- nagyon érzem. Sőt kívülről is látszik elég sokszor.

Kérdező! Én sem folyamatosan éreztem olysn hamar! Nyugi minden rendben!

Végtagjai mé 10 hetes embrionak is vannak már!

2016. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra nem is reagáltam,hogy nincs kifejlődve! :) Tulajdonképpen már 8 hetes babáknak meg van mindene csak kezdetleges! Köszi lányok! Kisfiamat folyamatosan éreztem mozogni a 11.héttől.Azért is kérdeztem mert ez most fura :) 13 hetesen ficánkolt nagyon!
2016. aug. 28. 22:02
 8/8 Heatherx ***** válasza:

3. terhességnél már tapasztaltabb az ember, tudja mit is kell éreznie, mire figyeljen.

Én most első babás vagyok és 14+3 hetes.

13+4. héten éreztem egy olyannyira csikis érzést hogy majdnem hangosan felnevettem az éjszaka közepén. :) Eddig minden uh-n elég ficánka volt, majd le pattant a kijelzőről, viszont én sem érzem azóta.

Semmi baj nincs és gratulálok a babához. :)

2016. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!