Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az egyik...

Lehetséges, hogy az egyik terhességet kimutatja a teszt, egy következőt pedig már nem ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Oh, egy újabb kivétel, akinek nem választódik ki a HCG a vizeletéből. 😉
2023. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, 2, de úgy, hogy egyszer már kiválasztódott. Most meg hirtelen megszűnt. 😉
2023. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, inkább csak később, mert kevesebb a hcg. Nekem az első terhességet a nem várt napján már mutatta, igaz halványan, de látszott. A másodiknál 2 hét késés, pecsételő vérzés és egy csomó negatív/'mintha látnám' teszt után elmentem dokihoz, aki csináltatott velem tesztet, ő se mondta volna pozitívnak. Megnézett uh-n és akkor 7 hetesnek mondta a picit a méretei alapján, már volt szívhang is. A vérvétel eredménye alapján csak egy éppen kezdődő terhességnek felelt meg a hcg szint. A doki sem tudta, hogy mi lehet, azt mondta ne nagyon éljem magam bele, mert valami nem stimmel. Végül minden rendben volt, igaz végig vérezgettem és nem derült ki, hogy miért. Később a hcg szint is feltornázta magát a normál mennyiségre. Nem tudjuk mi volt ez.

A harmadik terhességet megint rendben mutatta a teszt.

2023. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a fantom rúgàsos, aki vérzett, fogamzásgátlót szed, és már van egy nagyobb gyereke? Ja és a teszt negatív, de biztos csak nem mutatja ki, mert ő mégis azt hiszi, hogy terhes, hiszen valami csavarja a beleit.

Vagy hirtelen több embernek sem működnek a hcg tesztek?

2023. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Én szakadok a röhögéstől 🤣

2023. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 Ez jó:)
2023. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem…

Vagy sosem, vagy mi dig..

Nagyon ritka amúgy is..

2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!