Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás? Vagy mi?

Lehet beágyazódás? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt együtt voltunk a párommal, elment bennem. Ma este alig aludtam, nagyon szúrt a petefészkemnél. Vajon a beágyazódást éreztem? 4 nap múlva lesz ovulációm a menzesznaptáram szerint. 28 naposak a ciklusaim. Lehetséges?
2023. jan. 9. 07:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, valószínűleg beágyazódás.
Nem, szerintem nem az.
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csapd fel azt a biosz könyvet 😉
2023. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia.

Csak gondolkodj logikusan…

A beágyazódás hogy történik?

Hímivarsejt+petesejt=megtermékenyülés

Szerinted ha még nem volt tüszőrepedés sem, akkor a hímivarsejt mivel termékenyült meg és hova ágyazódik be? Hallottál az osztódás folyamatáról?

Szimplán a Google-be beírod hogy fogantatás….

A beágyazódás az a fogantatástól számított KB. 10-12 napon történik ha sikeres volt az “akció”.

2023. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez fájt.
2023. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jogos és logikus amit írtok, bocsánat. Csak mivel nem figyelem konkrétan semmivel azt, hogy mikor van peteérésem (nem használok ovu tesztet, sem hőmérőt,csak a kalkulátort), így azon agyalok, hogy akár előbb is lehet ovulációm, mint azt a menzesznaptáram jósolja. Szerintetek?
2023. jan. 9. 08:26
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
A beágyazódás akkor sem 2 nap, ha hirtelen pont volt egy teljesen irreális időpontban egy ovulációd. OLVASD EL, amit itt tanácsolnak mások és olvass utána a neten! Komolyan!
2023. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás megtermékenyüléstől számított szűk egy hét múlva következik be, és bem a petefészekbe ágyazódik be (ha igen, az baj), hanem a méhbe. Szerintem is max ovuláltál.
2023. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a fájdalom inkább az ovut jelezte
2023. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És innentől mikor tudok teszteni, mikor már mutat is valamit a teszt? Olvastam olyat, hogy aktus után 2 héttel már lehet. Szóval 12 nap mától számítva és tesztelhetek?
2023. jan. 9. 08:56
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert a dpo-kat ugye a peteéréstől számoljuk, én oedig azt nem tudom hogy mikor van/lesz nekem. De, ha mégis 4 nap múlva ovulálok csak, akkor 12 nap múlva még csak a 8-dik dpo-n leszek. Ez hogy van?
2023. jan. 9. 08:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha most ovuláltál, amikor érezted, akkor ma van a "nulladik" dpo, holbap van az első. 13. dpo-n altalában már pozitív a teszt, de a 14-et érdemes megvárni. Ha 4 nap múlva ovulalsz, akkor ebből az egy darab 2 nappal ezelőtti aktusból biztosan nem lesz baba. 2 naponta ha együtt vagytok, akkor el tudjátok csípni, akármikor van is.
2023. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!