Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után esett...

Ki mennyi idő után esett teherbe? Illetve mennyi idősen?

Figyelt kérdés

Ez volt a férjemmel a 3.sikertelen hónapunk. Nagyon vágyunk már egy kisbabára, és el vagyok keseredve, hogy még nem sikerült.

Szedek mindenféle vitamint( C,D vitamin, szelén komplex + jutavit kismama vitamint).

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy teherbe essek.


2023. jan. 9. 13:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

27 évesen első hónapban

29 évesen 4.hónapban sikerült

Sok sikert :)

2023. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Fél év után jött össze 26 évesen. 3 hónap az semmi, egy év után ajánlott kivizsgálásokra menni.
2023. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
1 ev az atlag, 3 honap utan ha ennyire hisztizel, csak hatraltatod mert stresszeled magad feleslegesen.
2023. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2,5 év után 26 évesen inszeminációval jött össze.
2023. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült, 35 éves voltam.
2023. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Első hónapban, amikor védekezés nélkül szeretkeztünk. Nagyon hálásak vagyunk érte!💓
2023. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25 évesen. Ez lemaradt, bocsi.
2023. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Mazipa ***** válasza:

Negy ev utan sikerult az elso,de sajnos mehenkivuli volt.

Egy ev mulva sikerult, egeszseges baba lett, de volt a ketto kozott egy veteles. 35 voltam.

A masodik gyermekunk kb 1 ev nem vedekezes utan maradt meg,kozben volt ket veteles.

A masodik at 38 evesen szultem.

A vetelesek mind fiatal terhessegek voltak,ugynevezett kemiai, tehat a teszta pozitiv volt, de mire eljutottam volna az orvoshoz,megjott.

2023. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

35 év felett már fel év után lehet/kell menni kivizsgálásra, nem tudom hány éves vagy csak mondom, hogy bizonyos kor felett ne várj egy évet.


Szedj is Coq10 mellé. Csinálsz ovu tesztet? 3 hónap az nem sok, minden ciklusban 25% esély van rá hogy sikerül, hiába tűnik úgy hogy mindenkinek gyorsan összejön azért nem ez az átlag, szerintem 6 hónap alatt nincsen miért aggódni, a stressz csak rátesz.

Mi első hónap próbálkozók vagyunk.

2023. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Első kislányomra másfél évet vártunk, 26 éves voltam akkor. Másodiknál /29 évesen/egy év próbálkozás után volt egy kémiai terhességem, aztán következő hónapban sikerült. Most 31 vagyok és harmadik úgy jött össze, hogy még nem is terveztük :) sok sikert nektek!
2023. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!