Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 8-10 között bal oldali...

Dpo 8-10 között bal oldali ovulacios szurkalas normális? Beagyazodasra utalhat?

Figyelt kérdés
Mindig a bal oldalt érzem ovulaciokor ami most is így volt, aztán dpo 8-10 között ugyanott a bal oldalon hasonló szúrka érzés, azóta pedig leszakad a derekam és néha van mensi görcs szeru ami nekem nem szokott lenni csak mikor megvan. Mell fájdalom van de az mindig pms miatt. Másnak is volt ilyen mikor terhes lett?

2023. jan. 10. 11:55
A kérdező szavazást indított:
Nem baba lesz a dologban, bocsi
Valószínű, baba lesz a dologban, szorítok
13 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Olyan opciót is adhattál volna, ami jobban tükrözi a valót: bármi lehet, mert a korai terhestünetek és a PMS tünetek hasonlóak.
2023. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy szokott lenni pms tunetem, de ezt nem szoktam érezni illetve nem faj sem a derekam sem a hasam mensi előtt 5-6 nappal.

A választ pedig csak tippelni lehet, nyilván.

2023. jan. 10. 12:13
 3/16 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem lehet érezni. Egy par sejtből álló csomó ágyazódik bele egy idegvégződésekkel nem rendelkező vastag szövetbe. Nagyon sok mindenki érezget ilyenkor mindenfélét, ez is standard szöveg, hogy "nekem nem szokott ilyen lenni". Tudom, hogy nagyon szeretnéd már most tudni, mi lesz, de nem lehet tudni. Petefészek-fajdalom pláne nem utalhat beagyazódásra, ha a petefészelbe agyazódik be, az meg nagyon nagy baj.
2023. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
A beágyazódást nem lehet érezni, akármennyire is akarjátok érezni.
2023. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
A tippeléstől mennyivel nőnek a te esélyeid? Milyen relevanciája van ennek a te teherbeesésedre nézve?
2023. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kosz mindenkinek. Erős pozitív lett a tesztem 😊
2023. jan. 10. 20:55
 7/16 A kérdező kommentje:
2023. jan. 10. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok! :) Mas tuneted is van/lett azota? Szemeremtajek nem szinezodott el?
2023. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Már 5 hetes vagyok. 😊


Enyhe mensi görcs szeru hasfajas/hasszurka az van azóta is. A mellbimbom jobban faj. Hányinger csak párszor volt szerencsere. Szemeremtajek meg nem változott.

2023. jan. 21. 10:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Dejo! Köszönöm a válaszod! ☺️

Boldog babavárást!

2023. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!