Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Flo ciklus tracker applikációb...

Flo ciklus tracker applikációban hol tudom megadni a hőmérsékletemet?

Figyelt kérdés

Ovulációkövetéshez használnám, elvileg tudnia kell ez alapján:

[link]


még sincs ott "More Parameters".

Androidos készülék, az app prémium próbaidőszakkal


Fél éve ezt az appot használom, nem szívesen költöznék át másikra.

Valaki tudna segíteni?


2023. jan. 11. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Log your symptoms->alul more parameters->a hőmérséklet mérés ablakban rákattintasz a kis piros plusz jelre->save és már írhatod is be

Vagy neked ez a more parameters gomb teljesen hiányzik?

2023. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, teljesen hiányzik. mutatom: [link]

neked látszódik? :O

2023. jan. 11. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a notes alatt van ez a more parameters gomb, lehet azért is különbözik, mert az enyém ios-en fut…? Akkor nem tudom hogy lehet elővarázsolni sajnos. :(
2023. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, telefon restart, reinstall se segített, sőt reinstall után már a "notes" is eltűnt :O nagyon érdekes
2023. jan. 11. 16:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam tegnap a supportnak, ma válaszoltak, hogy ez a funkció már nem elérhető az applikációban. Ha neked is eltűnne az IOS-eden, akkor ez lesz az oka.
2023. jan. 12. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi. :) Azért érdekes miért törölnek egyes funkciókat. Mondjuk nekem egyelőre ez a része annyira nem lényeges, mert épp babát várunk. :)
2023. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, elér érdekes. Férjem azt mondta, hogy valoszinuleg akinek már van BTT-s rekordja, annál nem vehették ki, hiszen milyen már, ha eddig azt használta, és egyszer csak kihúzzák alóla ezt a funkciót? Én tegnap kezdtem a hőmérőzést, de akkor egy másik appban fogom vezetni.


A babához pedig nagyon gratulálok!!!

2023. jan. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!