Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » U torrent 3.6-ost használok -...

Farkas Gyula Tibor kérdése:

U torrent 3.6-ost használok - ki kellett húzni a külső hdd-t amiről torrentezek eddig ilyen esetben egy kényszerített újraellenőrzés megoldotta a folytatást ncore aktivitás menüben a status "stopped" a tracker frissítést már próbáltam mit tegyek?

Figyelt kérdés

#nCore #torrent utorrent #tracker frissítés #status:stopped
2022. dec. 28. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kliens mit ír? Ha végigment a frissítés, 100%-on áll a státusz és az állapota is seedelés, akkor nincs gond. A tracker kb. fél óránként frissíti csak a megkapott adatokat, addig stoppoltnak írhatja a futó torrenteket is.
2022. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eltávolítás utorrentből, újra letöltés?
2022. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a kliens mit ír ki - hol ?

utorrentben az "állapot" sorban a "seedelés"-t ír - erre gondolsz ?


a kényszerített újraellenőrzés végigment minden torrenten

ha elérte a 100%-ot akkor - "kész" - ezt pedig "indítás" követi

seedeléshez sorbanáll és seedel


az a baj h sok torrent azóta nem frissül h hdd nélkül indult el a gép

hiába fut az utorrent a gépen 600 file-lal


Eltávolítás utorrentből, újra letöltés?

ez brutál sok idő lenne 600 torrentnél

ráadásul én külön kategorizálom a sorozatokat filmeket stb és ott sem mindegy h mappába vagy mappa nélkül töltöttem le...

2022. dec. 28. 15:08
 4/12 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírása óta eltelt több mint egy óra, azóta elvileg már kétszer frissített a tracker. Nem változott az oldalon az aktivitásnál jelzett állapot?


A másik probléma, hogy a seedeléshez sorban állnak a torrentek. Ami sorban áll azt nem seedeled, arra "stopped" jelzést ad a tracker is, hiszen nem fut. Ha több torrent fut mint ami a beállításokban meg lett adva korlátozásként, akkor az nem fog elindulni. A kényszerített seed ezt a szabályt bírálja felül, de egyszerűbb a beállításokban az egyszerre futó torrentek számát megnövelni, mint egyesével mindig kényszerített seedbe rakni.

2022. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ez a probléma hetek óta fent áll - azóta olvasgatok, próbálkozok - de sajnos az aktivitás nem változik


itt is volt már hasonló kérdés - amire a tracker frissítés volt a válasz, de nekem sajnos nem oldotta meg a bajomat


ncoreon az aktivitás menüben "stopped" a status és a profilomban most csak 28 aktív torrentet látok pedig az utorrentbe 600 torrent fut !


a készerített ellenőrzés után van a sorban állás(értem h ez idő alatt nem seedel), de ez nem tart sokáig és utána seedelest ír ki az utorrent, de ncore nem látja h futnak a torrent fileok


már párszor végig futtattam a kényszerített újraellenőrzést

és seedel


a kényszerített seed az a seedeléskor a kényszerített indítás??


egyszerre futó torrentek számát megnövelni -

beállítások/ további beáll/ sávszél ?

huh itt kicsi értékek voltak megadva - újra telepítettem az utorrentet is amikor próbálkoztam, most itt nagyobbakat adok meg - remélem használ

2022. dec. 28. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:

"a kényszerített seed az a seedeléskor a kényszerített indítás??"

Igen, ez bírálja felül a beállításokban megadott értéket


"beállítások/ további beáll/ sávszél "

Nem, hanem beállítások/várósor/maximális futó (aktív) torrentek száma - 600 futtatásához legalább 600-as érték kell, hogy ne legyen várósor - újratelepítéskor ezt nem állíthattad be.

A keretezett részek:

[link]

2022. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Használt?
2022. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sajnos nem működik


a kíváncsiság kedvéért:

egy torrentet töröltem az utorrentből

újra letöltöttem a torrent filet és betallóztam az adathoz

és így sem seedeli

2022. dec. 29. 10:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kis munka, de úgy ahogy van átállnék qBittorrentre, hátha jobban kezeli. Néhány torrenttel le tudod tesztelni, hogy amit most nem akar futtatni, hátha a másikban jó.


Ja, és még egy lényeges dolog. Ncore-on volt nemrégiben tracker váltás. Ha a régi letöltött torrenteket akarod futtatni, amiben a régi tracker adata van benne, lehet nem fog már kommunikálni, mikor új trackercím lett beállítva. Ezt akkor ki kellett cserélni az összes futó torrenten mindenkinek.

Itt leírják a menetét, amivel egyszerre megcsinálható és nem kell újra hozzáadni őket: [oldal neve levágva]/forum.php?action=comments&thread_id=31269

2022. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is arra gondoltam megoldásként, amit feljebb írtak, hogy a beállításokban a futtatásban 600 vagy több számot kellene megadnod, de ha ez sem működik, talán kipróbálhatnád az utorrent 2.2.1-es verziót.
2023. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!