Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen el vagyok késve az...

36 évesen el vagyok késve az anyasággal?

Figyelt kérdés
36 éves elmúltam májusban.Egy hónapja próbálkozunk a babával.Ilyen idősen milyen esélyeim vannak?Mennyi idő alatt estetek teherbe akik későn szültettek?Vagy inkább már ne is reménykedjek?
2010. okt. 3. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ez egyre jellemzőbb, az emberek egyszerűen nem tudnak huszonéves korukban egzisztenciát teremteni. Ettől függetlenül nem késtél el még semmivel, ennyi idősen még simán lehetsz terhes. Érdemes nőgyógyászhoz elmenned, ő tud ezekre a kérdésekre pontos választ, esetleg tippeket adni.
2010. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jujube válasza:

Ne ess ketsegbe...:)

egy honap meg semmi...:)

2010. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy elkesve! De ha esetleg ki kell vizsgaltatnod magad az hosszu ido, igy kezd el minel elobb!
2010. okt. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abszolute nem vagy elkesve. En 39 evesen szultem az elsot, raadasul 3 honap alatt osszejott. Egyszoval hajra, mindent bele-:)))
2010. okt. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is konzultálj erről szakorvossal, amúgy meg én 34 voltam, amikor az első babánkat vártuk, és elsőre összejött a dolog. Úgy voltunk vele, hogy elkezdhetünk próbálkozni, mert ki tudja, mikor sikerül, hát rögtön összejött... Szóval te sem vagy elkésve szerintem... Minden jót Neked!
2010. okt. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Októberbe leszek 40!19 hetes vagyok!Januárba lesz 18 a lányom! Ne aggódj nem vagy öreg!
2010. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy hosszan tartó gyógyszeres kezelésmiatt vártunk ennyit.Erős gyógyszereket kaptam a betegségemre, és így nem vállalhattam babát ezidáig.Most teljesen meggyógyultam a gyógyszereket is elhagytam egy éve.Méregtelenítettem is, és most kezdtük el a gyerekvállallást.Szóval a sors döntött így, én már 8 éve szeretnék a szívemben babát, de ha a helyzet és a testem rossz állapota nem engedte, arról nem tehetek.Mostanra meggyógyultam és úgy érzem erős vagyok egy terhességre.Remélem ad a sors egy két babát, azt sem bánnám ha ikrek lenénnek.
2010. okt. 3. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni csak pozitívan állj hozzá!Ha így hozta a sors akkor semmi baj majd most leszel anyuka nem vagy elkésve én nagyon szorítok!!És örülök h sikerült meggyógyulnod.Az egészség a legnagyobb kincs!!
2010. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!