Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kéne együtt lenni, ha...

Hogy kéne együtt lenni, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

A kislányunk teljesen spontán jött össze,nem figyeltem semmire, első hónapban sikerült.

November óta próbálkozunk, ebben a hónapban kezdtem figyelni a naptarat, de így sem sikerült.

Igazat megvallva sose figyeltem még magam, hogy mikor lehet peteeresem. Hallottam a homerozesrol, nyakosabb folyasrol, mostmár jobban követem én is, de pontosan mikor van a legtöbb esély a teherbeesesre, az ovuláció napján,vagy 1 nappal előtte? Még szoptatom a kicsit, ez befolyásolhatja a sikerességét?



2023. jan. 17. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Van akinek az ovulacio csak par ora es elotte utána van max 6-12 oraja. Lehet pint atalussza otthon sincd a ferjem nehez eltalalni ha szoptat
2023. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 Oksi, és akkor mi a megoldás? Ne is próbálja a lehető legjobban időzíteni? Vagy magyarázzuk neki még 30 hozzászóláson keresztül, hogy miért nem fog menni?


A spermiumok pár napig életképesek, ezért lehet előtte próbálkozni. A petesejt meg szintén meg tud termékenyülni egy picit később is, az esetek többségében.

2023. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Mint a nyulak az az egy megoldás van a fentiek mellett. Én naponta 2x keféltem a férjemmel a számított ovulació környéki napokban és 2 honap után összejött. De pl a harmadik fiam ugy fogant a menszesz előtt 3 nappal lőtt célba a férjem kb egy havi adagot mert kamionos és nem volt idehaza 3 hétig 2 nap szabad alatt egyszer dugtunk
2023. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mensitol legyetek együtt 2-3 naponta, nincs hiba lehetőség. Mi így csináltuk, az első hónapban összejött.
2023. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

A mensi elmulasanak napja utan 11. Vagy 12. Napon van ovum.

Neked is meg kellene nezetni , mert mindenkinek maskor van.

Elso probalkozasra 1 alkalombol jott ossze a kicsi.

34 hkm

2023. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

6 nap van a megtermékenyítésre mivel a spermiumok 3-5 napig is életképesek lehetnek a petesejt pedig 12-24 óráig el. Nem kell órára pontosan meghatározni. Amúgy pedig 25% van egy adott ciklusban teherbe esni.

Tehát ha az ovu tesz azt mutatja h 1-3 nap múlva ovu akkor neki lehet esni a dolognak. De meg mindig azt mondom a rendszeres szex a kulcsa. 2-3 naponta, nem kell orvoshoz rohangálni.

2023. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!