Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie, de...

Holnap kellene megjönnie, de ma csináltam egy HCG és egy Gravi tesztet is. Mindkettő halvány csíkot mutatott. Elhihetem, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Nagy szeretném, ha nem verne át ilyen korán...
2008. jan. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratula!Van egy pocaklakód!Menj el orvoshoz,ő majd megerősíti,ha nem hiszed el!Vigyázz magatokra!

14 hetes kismami

2008. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! A halvány csík is csík.Főleg hogy kettőnél is kijött.Ha bizonytalan vagy egy hét múlva megismételheted, de szerintem megnyugtató ez így önmagában is.
2008. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy gratuláljak. Jó babavárást és sok boldogságot!
2008. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!!!!Sok helyen olvastam már hogy a mensi elötti napon is lehet tesztezni,és kimutathatja.Szerintem neked összejött a babóca!!!!
2008. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kezd el terhesvitamint szedni. És keresd fel a nőgyógyászod. Érdemes olyan nőgyógyihoz járnod akinél majd szülhetsz is.
2008. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, én is pont ebben a hejzetben voltam. Mensi előtt csináltam a tesztet, és a negyedik pozitív eredmény után már elhittem, hogy baba van. Egy két nap múlva csinálj még egyet, az már erősebb lesz.
2008. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!