Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni vizeletből, nem várt...

Délutáni vizeletből, nem várt előtt 1 nappal Clearbue szerintetek kimutatja ha terhes vagyok? (25-ös érzékenységű a teszt)

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 11:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, gyakorlatilag egyedi eltérések vannak, hogy kinél milyen ütemben választódik ki a vizeletben a hcg.
2016. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nincs rá garancia de simán kimutathatja ha nem később volt péd.
2016. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel teszteltem 10-essel, negatív volt. Sajnos picit rá vagyok pörögve most, annyira szeretném ha nem jönne meg...abban reménykedem, hátha éppen tegnap este kezdte el a szervezetem termelni a hcg-t és ma már kimutatható lenne! :))
2016. jan. 24. 12:05
 4/23 anonim ***** válasza:
Probald meg nem vesztesz vele semmit :)
2016. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez sajnos még mindig negatív. Úgy tűnik akkor holnap meg fog jönni.:/ Legközelebb megvárom, hogy elmaradjon és akkor veszek tesztet, mert lassan rámegy a gatyám is! :D
2016. jan. 24. 12:19
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Én ezért vettem a vaterás 60 ft-os teszteket!!! :D így nem ment rá a gatyám!!! :D
2016. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvart elott 3 nappal delutan a clearblue pozitiv lett, igaz halvanyan.

A one step negativ volt a reggelibol es meg a nem vart utan ket nappal lett csak nagyon halvany pozitiv.

En minden terhessegemnel clearblue-t vettem, illetve egyszer kesett a mensim, akkor nem voltam terhes es szinten clearblue negativ lett.

De amikor terhes voltam, akkor mindig pozitiv volt.

Szerintem megbizhato teszt, de varj kicsit es ha az egyebkent pontos mensid biztosan kesik, akkor tesztelj meg egyet.

2016. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A vaterás nálam is negatív, pedig a facelle már szép csíkot mutat...
2016. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem jött meg ma, ezen felbuzdulva nem bírtam ki, csak vettem egy 10-es tesztet, ami ha nagyon kigúvad a szemem, mintha haloványan mutatna valamit, vagy csak káprázik a szemem? Szerintetek? [link]
2016. jan. 25. 15:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Latni halvanyan.Kb ilyen volt nekem is nemvart napjan ;)
2016. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!