Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás jele lehet az,...

A beágyazódás jele lehet az, hogy valamikor enyhén jobb oldalt szúr a petefészkem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 17:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja meg néha görcsölök is...
2010. okt. 3. 17:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet az is. Nekem is szúrt jobb oldalon, mikor megtörtént a beágyazódás.
2010. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a méhben történik, nem a petefészekben. A kettő között nincs összefüggés.
2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább peteérésre utal.
2010. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is inkább peteérésed van,mint beágyazódás!
2010. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szúrás jelezheti a beágyazódást, azt nem tudom hogy konkrétan merre kell szúrnia, fentebb vagy lentebb, de tény, hogy a szúrás jelezheti a beágyazódást. Nekem is volt ilyen, csak sajnos az én kisbabámnak nem sikerült megtapadnia. :(
2010. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem is szurkált nagyon arra mikor terhes voltam!de sajnos nekem is el kellett venni mert elhalt terhességem volt!:( most ujra szokott szurkálni,émelygéseim vannak(2szer hánytam),fáj a mellbimbom meg körülötte érzékeny is kicsit...de nem merek tesztelni mert van még 1hetem a mensig:( remélem babás vagyok!majd szurkolok neked is hogy az legyél ha szeretnéd a babust!:)
2010. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szúrt a jobb oldalon, és őszintén szólva fogalmam nem volt pontosan hol - petefészekben, vagy a méhben... Egyszerűen éreztem, hogy szúr a jobb oldalon lent a pocakom, és nekem bizony baba lett belőle. :)

Szóval lehet az is, hogy ez már a beágyazódás.

Ha szeretnéd a babát, akkor remélem te is azt érzed!

Majd esetleg írd meg a fejleményeket! :)

2010. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen persze, hogy szeretnék egy kisbabát!!! Úgy döntöttem hogy nem veszek tesztet mert félek várok még egy kicsit mert lehet, hogy csak a szerveztem szórakozik velem... Nekem csak ennyi a tünetem amit az előzőbe is írtam. De az mitől lehet, hogy amikor a lányom éjjel felkelt, hogy anya pisilni kell fel kapcsolom neki a lápát és után a meg az élős hogy megyek a konyhába enni, múltkor mondjuk az alma volt a kéznél ezért neki álltam és ettem..Miért???
2010. okt. 4. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is szúrt tegnap a jobb oldalon a hasam alja. De nem hiszem, hogy beágyazódás lenne mert előtte 6 nappal voltunk együtt a férjemmel. 2-3 napja van nyúlós folyásom ami pete érésre utal. Tehát ez nem hiszem hogy beágyazódás lenne.

De ki tudja:)))

2010. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!