Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedésem 6-7 napja...

Tüszőrepedésem 6-7 napja volt. Azóta szúrkált a jobb petefészkem. Ma már a méhem szúrt, de nagyon. Vándorolhatott a pete, azért érzem más pontokban a szúrkálást? Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2009. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 8. naptól szúr, de még sincs baba. :(((((
2009. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nekem volt olyan hónap, hogy szúrt az egyik petefészkem, azt hittem akkor sikerült, de nem. Ebben a hónapban is éreztem szúrkálódást hol a petefészkemnél, aztán máshol is, utána két napig kicsi menstruációs érzésem volt, azóta semmi, most vagyok a 28. napomon, rendes pms-em van (mellfáj, haspuffadás, sűrű vizelés, hőhullám), kiváncsi vagyok mi lesz. Majd megírom PM
2009. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a választ. Írd ám meg mi lett!
2009. szept. 5. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok, sajnos kedden megjött, de azért szorítok, hogy neked baba legyen. Megírhatnád, ha gondolod.
2009. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem + lett!!!:-)
2009. szept. 11. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj! Nagyon gratulálok, minden jót a babához, nekem már van egy, a tesót várjuk, de nem akar jönni. Élvezd ki minden percét, még ha rossz is, mert nagyon jó volt terhesnek lenni! Minden jót!
2009. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó voltam.
2009. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezért írtam hogy igen lehet mert én is így éreztem . Gratulálok a babához: egy 10 hetes kismama
2009. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!