Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermekágyi időszak alatt szex?

Gyermekágyi időszak alatt szex?

Figyelt kérdés
Együtt voltam ma párommal 4 héttel a szülés után... Tudom, oltári nagy baromságot csináltunk, ráadásul nem is védekeztünk 😪 a fertőzés veszélyeivel tisztában vagyok, inkább az érdekelne, hogy ilyenkor is teherbe lehet esni?
2023. jan. 28. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Simán terhes lehetsz. Az hogy nincs havibaj még nem jelenti hogy nem eshetsz teherbe.
2023. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát jó nagy baromságot csináltunk :( remélem nem lesz gond, illetve baba sem :( most olvastam, hogy a szoptatás sem 100%-os védekezés, de én nem is szoptatok, sajnos nem indult be a tejem. Így meg gondolom még nagyobb az esély :( kezdhetek parázni :(
2023. jan. 28. 00:51
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Szoptatás alatt is simán teherbe lehet esni. Egyrészt ki kellett volna várni a 6 hetet. Utána meg min.ugye gumi kellett volna. Most már késő bánat,pár hét múlva kiderül. Viszont el kell vetetni,mert kell szünet 2 terhesség között a szervezetnek.
2023. jan. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell elvetetni a szervezet ha készen áll akkor termékeny.

Ha úgy sem szoptatsz eseményutáni?

2023. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is az eseményutánira gondoltam. Ahhoz mindenképpen el kell menni személyesen vagy elég felhívni a sürgősségit?
2023. jan. 28. 01:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni, receptet kapsz.
2023. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe lehet esni. Egyik barátnőmnek így született azonos évszámmal két gyereke... Nem ikrek. Ő is kevéssé volt előrelátó, mondjuk ő full time szoptatott és mégis.


Én nem szoptattam csak részben, alig múlt el a gyerekágyi vérzésem, már menstruáltam. Szóval ja, eseményutáni lesz a megoldás.

2023. jan. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Fuulll szoptattam, amikor terhes lettem, még nem menstruáltam (tervezetten 8 hónap után)


Szóval simán lehet.

2023. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért parázol. Az ember akkor szexel védekezés nélkül, ha tudja, hogy nem gond a terhesség. Nem így van?
2023. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem szülés után 6 héttel jött meg először. Mivel általában 2 héttel a mensi előtt van peteérés, így én pont szülés után 4 héttel már termékeny voltam. Mivel nem tudhatod hogy van e már most peteérésed, szerintem sürgősen szerezz egy esemény utánit ha nem akarsz idén is szülni.
2023. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!