Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a havim 27 napra, de...

Megjött a havim 27 napra, de teljesen szokatlan a vérzés. Hígabb, olyan vízszerű, pedig mindig sűrű, bordó, már harmadik nap szinte nincs is. Lehet hogy ennek ellenére terhes lennék, kései peteérés miatt?

Figyelt kérdés
Azt hozzátenném, hogy a hónapban több készítményt is szedtem a hormonok helyreállítására.
2023. jan. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ilyenkor minden apróságba képesek vagyunk belekapaszkodni és jelnek venni. Ha megjött, akkor nem vagy terhes, mert ha volt is ott valami, az távozik.
2023. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom valószínűnek. A hormon készítmények is közrejátszhatnak.
2023. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen hogy hígabb volt a vérzés meg alig jött valami és kb 3-4 nap múlva el is múlt pedig nekem durván egy hétig szokott lenni.Biztos hogy nem vagy terhes meg ha az is lettél volna akkor az a vérzéssel és egyéb váladékkal kiürül a szervezetből.Valószinüleg a hormon készítmények miatt volt ilyen..
2023. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bezavartak a készítmények. Ez menstruáció.
2023. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!