Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe estem?

Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Úgy kimondottan nem tervezünk még babát, de úgy vagyunk vele, ha jön, jön, ha nem, nem. Már túl voltam a “félidőn” (legalábbis a jelek szerint meg volt a peteérésem. Viszont rá pár napra együtt voltunk, nem védekeztünk, és nem is húzta ki. Én erre rá 2 napra csináltam LH tesztet, ami egyből pozitív lett. Rá 2 napra megint csináltam, addigra viszont már negatív lett. Most kéne megjönnie a hétvégén (legkésőbb hétfőn), de egyelőre semmi jele. Csináltam terhességi tesztet, ami egyértelműen negatív, hisz az aktus alig “pár napja” volt. Az LH teszt mutathat fals pozitívat? Vagy lehetséges hogy tényleg volt most peteérésem?
2023. jan. 28. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha késik, kiderül

Felesleges találgatni. Mivel elment benned, bármi lehet. Nem vagyunk jósok.

2023. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A + lh tesztől kb 2 hét múlva fog meg jönni addig felesleges tesztelni is
2023. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De amikor pozitív lett az lh teszt, akkor már a 20. napon jártam a ciklusban. 24-25 napra szokott megjönni.
2023. jan. 28. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most csúszott az ovud. Ha viszont megjön amikor kell, kezd el figyelni, mert ha ilyen későn van ovud és 5 nappal utána megjön, nem fogsz tudni teherbeesni
2023. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
50% valószínűleg.
2023. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha az együttlét után két nappal volt pozitív LH teszted, akkor simán teherbeeshettél, hiszen a spermiumok extrém esetben 5-7 napig is életképesek megfelelő környezetben. A pozitív LH teszt utáni első negatív napon szokott megtörténni az ovuláció. A terhességi teszt pedig még valóban nem mutathat semmit, hiszen a beágyazódás 7-10 napig tarthat, ami után kezd csak a szervezet HCG nevű hormont termelni, amit kimutat a teszt.


Várj, amíg késik és utána tesztelj!

2023. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn (aktus után 9 nappal) este volt egy kis barnás folyásom, meg a tisztasági betéten egy véres csík. Azóta semmi. A hasam most már úgy görcsöl mint mikor meg kéne jönnie, de semmi más. Most vagyok a 26.napon, teszt negatív reggel. (Aktustól eltelt eddig 13 nap.)
2023. febr. 1. 07:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, addig van esély! Kétnaponta érdemes tesztet csinálni.
2023. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aktustól 16 nap, 29.napon vagyok a ciklusban. Még mindig nem jött meg, a teszt pedig negatív.
2023. febr. 4. 10:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már biztos a késés, azért kellene már pozitív tesztnek lenni. Lehet, hogy az az aktus után 9. napon vérzés volt a menstruációd. Néha lehet ilyen furcsa a test, nem vagyunk gépek.

Azért, amíg nem jön meg, tesztelj!

2023. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!