Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív ma negatív?...

Tegnap pozitív ma negatív? Ovuláció teszt

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne haragudjatok a tudatlanságomért de…

Tegnap és ma délután is csináltam ovuláció tesztet.

Amíg a CB tegnap pozitív mára negatív lett

Viszont a purbay teszt ma délelőtt 10.15 kor is csináltam egyet (nem első pisiből) az is olyan lett mint a tegnapi viszont délutáni már nem olyan erős.

A facelle (szerintem) ma is pozitív.

Ez így oké?

Kicsit elszomorít mert tegnap nem tudtunk együtt lenni a férjemmel csak ma reggel na meg persze tegnap előtt és az előtti napokon is.

De félek, hogy igazából pont tegnap kellett volna?! 😔😏

Ez az első hónap, hogy végig követtem LH tesztekkel, hogy mikor milyen de sajnos most nem tudok ki igazodni.

Valaki tudna ebben segíteni?

Koszii előre is :)



[link]

[link]



2023. jan. 29. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit túlpörgöd. Pozitív teszt után 24-36 órával van ovulácoó, ha ma együtt voltatok, bőven beleestek.

De ha meg nem, akkor majd következő hónapban.

Be fogsz kattani így...

2023. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jókor voltatok együtt.1-es válaszolónak igaza van egyébként.Próbálj kicsit lazítani.Ha jönni akar a baba akkor jönni fog.Én mondhatom ezt mert már évek óta meddőségi központba járunk eddig sikertelenül és nem 1 hónapja próbálkozunk...
2023. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!😊

Tavaly már elment egy baba…

most nem szeretnék így járni..

Azért is nézem az LH teszteket mert szeretném tudni, hogy mikor is esedékes :)

Ha nagyon túl pörögném akkor szegény férjem már ki lenne tőlem + sírnék minden egyes hónapban, hogy “ megint nem sikerült “.

Max azért aggódtam, hogy remelem nem öltem fölösleges pénzt a tesztekbe és jól használtam mindent 😋 na meg hogy persze jókor voltunk- e együtt mert nem értettem hogy pozi előtt, az nap vagy után kell igazán együtt lenni. :)

2023. jan. 29. 16:02
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is elment tavaly egy baba,és?Előrébb vagyok ha befeszülök?

#2

2023. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mint írtam, ha be lennék feszülve akkor minden hónapom szar lenne. :) de én tök pozitív vagyok. Alig vártam, hogy lássak egy pozitív LH tesztet és, hogy ha nem is jön össze ebben a hónapban akkor van még pár hónap év előttünk és bármikor nagy örömmel várjuk a mi babánkat 😊

De mivel nem tudod, nem beszélsz velem minden nap így egyértelmű, hogy most egyértelmű hogy nem hiszed el nekem. :)

Én nagyon kívánom neked 2/, hogy mihamarabb jöjjön össze a baba és hogy .. legyen sokkal pozitívabb a hozzáállásod 🤞🏼🙏🏼👼🏼✨

2023. jan. 29. 16:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Az jó ha pozitív vagy mert a hozzáállás nagyon fontos.Elhiszem amit írsz mert itt egy anonim oldalon miért is beszélnél mellé?Logikátlan.

Köszönöm a jókívánságot!Neked is azt kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön és ne kelljen meddőségibe járjatok mert nem egy leányálom...

Hozzáállásom pozitív csak már 4 év meddőségi után kissé fásult vagyok de ha te a helyemben lennél ugyanígy éreznél.

#2

2023. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hatos melyik meddősègi központba jártok?
2023. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

2/

Nagyon sajnálom a helyzetedet (ezt mind bunkóság nélkül írom) de nem jelenti azt, hogy mindenkihez így kell hozzáállni.

Nekem se egyszerű a helyzetem mivel vannak gondjaim de attól mert másnak " egyszerűbb " nem vagyok lekezelő vele szemben.


Tudom, hogy nehéz harc ez de a kitartás és a hozzáállás a legfőbb dolog itt. Ha tudnék az én pozitív hozzáállásomból adni másoknak hidd el nem a felét hanem annál többet is adnék neked.

Ne add fel 🙏🏼

Nagyon szar éven vagyok túl... 2022 szerintem el volt átkozva..

Úgy kezdtem az évet hogy nem maradt meg a baba...

pár hónap múlva meghalt a mamám, apukám kómába esett, barátnőm meghalt, megmérgezték a kutyámat a kezeim között halt meg, másik 10 éves kutyám is meghalt és ennek fejében a cég ahol dolgom is haldoklik és így gyerekvállalás előtt nem a legjobb...

ennyi sz@r után úgy döntöttem, hogy semmi nem fog érdekelni és 2023 az ÉN ÉVEM LESZ! 🙏🏼❤️ és őszintén? Még csak január van de érzem, hogy sokkal jobban érzem magam. Jógázom amikor van időm, nem érdekel semi olyan dolog, nem idegeskedem fölöslegesen és a baba témával kapcsolatos dolgok is eljutottak arra a pontra, hogy újra belevágunk és bízunk abban, hogy hamarosan pozitív terhes teszttel leszünk gazdagabbak és utána már csak az lesz a teteje, hogy ha majd hallhatjuk a kisbabánk apró szívdobogását és ezek után minden rendben is lesz vele. :)

Tényleg kívánom neked a legjobbakat és még ha nem is ismerjük egymást de szívesen beszélgetek veled és támogatlak még ha csak egy jó szóval is. 😊

2023. jan. 29. 20:05
 9/16 anonim ***** válasza:

Drága kérdezőm látszik hogy nem ismersz.Nem vagyok lekezelő hidd el az nem ilyen.Aranyos vagy hogy megosztottad velem az előző éved rossz dolgait.Nekem is halt meg kisállatom szóval átérzem és a vetélést is átérzem mert átéltem azt is.Mi teljesen félreértettük egymást mert te nem vagy ráfeszülve a baba témára,én meg nem voltam lekezelő:)

Kedves ember lehetsz mert ilyen normálisan letudod írni az érzéseidet,gondolataidat és ezt gúny NÉLKÜL mondom félreértés ne essék!

Szimpatikua ahogy írsz és én is nagyon drukkolok neked így ismeretlenül is😊

7-es államiba járunk mert már nincs magán.

2023. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor valóban elmentünk a szavak mellett.

Sajnálom hogy így gondoltam.

De hogy méltómódon lezárjuk: Örülök hogy szakítottunk egymásra legalább ennyi időt is. :) szorítok neked baba témával kapcsolatban👼🏼🙏🏼

2023. jan. 30. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!