Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-án (17. ciklus nap) délben...

3-án (17. ciklus nap) délben lett pozitív az ovu teszt, de este már halványabb volt jóval (negatív) , másnap délben negatív. Akkor most mikor volt peteérésem? :D

Figyelt kérdés

Nem tudom így hogy mikorra tegyem a nem várt napját.

Ma lehetek így 11 de 12 dpon is...



#ovulációs teszt #Rövid ideig pozitív ovulációs teszt #Mikor van peteérésem
2022. júl. 15. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a luteális szakaszod? Nekem például mindig 14 nap. Mindig ovuláció után 14 napra jön meg. Az ovuláció ideje változó. Nálam pl a 13-15. nap között szokott lenni, de a lutealis szakasz fix 14 nap.
2022. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Peteérés pedig általában az ovulációs teszt után kb 24 órával.
2022. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azaz a 2es választ forditva, pozitív ovu tesztet követő nap/első negatív tesztes nap az ovu napja. tehát 4ére számoljuk az ovut, 5. pedig az 1.dpo, így ma 11.dpon vagy
2022. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kissé zavaros még 😅

Most néztem először ovulációt, másfél évig nem volt. 3 hónap fogamzásgátló után vagyok.

Remélem ez már az volt, ha csak fél napig is jelezte a teszt 😅

2022. júl. 15. 09:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Az 1esnek válasz: Még sajnos nem tudom, mert a fogamzásgátlótól ugyan beállt 28 napra a ciklusom de most kéne először magától megjönnie, szóval... 🤔
2022. júl. 15. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is aznap van tüszőrepedésem, amikor megtörténik az LH csúcs, van akinek pedig napokon keresztül pozitív még. Nekem általában késő du/este majdnem olyan erős mint a kontroll, reggelre erősebb a tesztcsík mint a kontroll, késő du pedig már halványabb, tehát le is zajlik, amit érzek is, illetve a hőm is megugrik másnap reggel. Úgyhogy szerintem is 4én volt ovud :)
2022. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 🤗
2022. júl. 15. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a 14.dpo-t és ha nem jött még meg akkor tesztelj 😊

Nekem 8 hónap után 12.dpo mutatta de az egyszerűen megérzés volt mikor hajnali fél 4-kor felébredtem és megcsináltam a tesztet. Elég halvány volt de egyértelmű. 2 nap múlva már szuper erős lett 🙂

2022. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

KB 2 órával azután hogy kiírtam a kérdést megjött 😓

Majd kövi hónap

Már okosabb leszek legalább ☺️

2022. júl. 15. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!