Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, hányinger,...

Mellfeszülés, hányinger, köldök tájékán görcsölés. Megint rossz lesz a vége?

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzek a fenti tüneteket. A hányingerem olyan mértékű, hogy most haza is kellett jönnöm a munkából. Inszeminációm volt ebben a hónapban és ma vagyok a 10-dik napon. Nem az első vizeletből, de csináltam egy 10-es érzékenységű tesztet. Negatív lett. Nagyon félek, hogy úgy járok mint az előző inszeminációnál, ahol összeesetem a fájdalomtól, annyira görcsölt a méhem. Most igaz nem a méhem görcsöl, hanem a köldik tájéka. Szerintetek mitől érzem ennyire rosszul magam? Talán a duphasontól, amit szednem kell? Vagy megint nem sikerült? Köszönöm válaszaitokat!
2010. okt. 4. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a gyógyszer tájékoztatóján, hogy milyen mellékhatásai lehetnek! De a hányingered és a hasgörcs sok mindentől lehet - szerintem nem sok köze van az inszemhez, ha a köldököd környékén görcsölsz.

Az, hogy a teszted negatív, még semmit se jelent, elég korán csináltad. Pár nap múlva ismételd meg, és ne keseredj el, a pozitív hozzáállás sokat számít, ezt nyilván te is tudod! Szorítok!

2010. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

annyira jó lenne, ha valaki megmondaná nekünk, hogy ekkor és ekkor leszünk terhesek, és akkor addig nem görcsölnénk ezen... nem? nekem először ez jutott eszembe.


én nagyon szorítok mindenkinek. inszemem még nem volt (de most már nálunk is az jön). és hogy valami hasznosat azért írjak: a mellfeszülés, hányinger simán lehet a gyógyszertől, a görcsölést nem tudom. és kitartást kívánok ezerrel!!! egyszer NEKÜNK IS ÖSSZEJÖN!!!

2010. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy, köszönöm!
2010. okt. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!