Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így is terhes vagy, ha...

Lehet így is terhes vagy, ha csak a közvetlenül a péniszből jön a sperma?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkezés közben a férjem kicsit áramszünetes volt. Nekem valamiért nem sikerült elélvezni, neki igen. Mikor ezt észlelte (rám élvezett, megszakítással szeretkezünk), azon nyomban felnyúlt (nyilván szegény,hogy nekem is jó legyen. Viszont tetemes mennyiségű sperma volt az ujján! Mennyi így az esélye,hogy terhes maradok? Még várhatna egy kicsit a bébi!

köszi


2010. okt. 4. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos unokatestvéremmel beszéltünk egyszer erről. Ő azt mondja, hogy lehetséges ilyen esetben teherbe esni, de nagyon-nagyon kicsi az esélye.
2010. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Közben utána olvastunk, és írták,hogy a savas közeg elvileg megöli a spermát, ezért is kell a pénisz, hogy eljussanak a petesejtig, de nem zárták ki, hogy előfordulhat.
2010. okt. 4. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsi, de lehet.
2010. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg közben itt az oldalon olvastam egy kérdést, ahol írta a valaki,hogy egy ismerőse "feltömködte" magába a spermát, hogy terhes legyen a pasitól, és sikerült is neki. Tehát elvileg összejöhet!
2010. okt. 4. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:

azért ha már férjénl, vagy gondolom elég érett vagy hozzá, h. ne higy mindent el erről az oldalról! feltömködte!(persze!)azért gondolom 20 felett vagy, akkor ez azt jelenti, h. van (jobb esetben)annyi tapasztalatod, tájékozottségod, h. nem hiszel el mindent! mindenkinek más a szervezete van akinek összejön van akinek nem, függ h. épp peteérés idején voltál-e...stb nagyon sok midentől függ!

gondolkozz....

2010. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy sok mindentől függ, most csupán arra voltam kíváncsi,hogy van-e így esély rá! És nem csak ennek az oldalnak hiszek, de most egyre több helyen olvasom, hogy ha még kicsi is,akkor is van!
2010. okt. 4. 16:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként igen. Pont peteérésem volt!
2010. okt. 4. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Van rá esèlyed igen, hogy terhes lehetsz ettől így!
2010. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, van rá esély.
2010. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt.
2010. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!