Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lanyt szertnenk es Nem ertem...

Lanyt szertnenk es Nem ertem a ciklus.hu azt mondja h 19 jott meg a menz. Szoval 31en ovu. Es ha lanyt akarunk akkor 25,26,27,28 probalkozzunk,29 es 30 mar fiu esedekes. Nade nem 2-3 napig el a sperma? Mert igy csinaltuk es semmi, hogyan csinaljuk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Annyi a dolog háttere, hogy az Y (fiú) kromoszómát tartalmazó hímivarsejtek gyorsabban mozognak, ezért ovulációkor a fiú fogamzásnak van nagyobb esélye. Az X (lány) kromoszómát tartalmazó hímivarsejtek lassabb mozgásúak de tovább élnek ezért van ovuláció előtti szeretkezéskor lány babának. Ez csak egy elmélet és közel sem biztos módszer. Biológus vagyok, de egyik gyerekem fogantatása előtt sem tudományoskodtam a dolgokon. Az első gyerekem lány, de fogalmam sincs, hogy miért lett lány. A másodiknak a fenti elmélet szerint inkább lánynak kellene lennie, de elég lazán beintett az anyjának és fiú lett.
2011. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Az nem pontos a kínai fogantatás naptárt nézd az hitelesebb mint a ciklus.hu!A cikluson nekem is fiút írt és lányom lett ahogy a kínais írta!
2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap volt Czeizel Endre a Tv-ben.Azt mondta hogy a tüszőrepedés elött 3 nappal fogan,akkor lány lesz.Ha tüszőrepedéskor fiu.Valószínüleg
2011. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Csak tüszőrepedés után foganhat, addig nincs minek megtermékenyülni. Szerintem azt mondta hogy ovuláció előtt 3 nappal érdemes együtt lenni, és addigra nagy eséllyel a fiuk kinyiffannak és csak a lányok maradnak.

Mondjuk nálunk pl nem jött be, mi is lányt akartunk, és ovu előtt pár nappal voltunk együtt, mégis fiú lesz. Mindegy, azért megtartjuk :)

2011. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont pékor voltunk 1ütt anno lány lett!
2011. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!