Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt, mikor...

Milyen érzés volt, mikor pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, kb 24 éves korom óta áhítozok babára, de nem volt soha megfelelő apukajelölt. Tipikusan az az ember voltam, aki védekezik ugyan, de utána folyamatosan tesztel és fel alá forgatja a tesztet, hogy van-e ott csík. Erre most van ott csík. Egyértelmű, piros, virít, ahogy kell. 3 különböző márkájú teszten is. Nem csak én látom. Nem kell keresni. És nem érzek semmit. Nézem, és felfogom, hogy ott van, de ennyi. Mintha nem regisztrálódna az agyamban, hogy tényleg elindult egy folyamat a testemben, és kisbabám lesz. Ez normális?

2023. febr. 4. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy még nem fogtad fel igazán. Meg sokan nem tudják/merik az 1-1 mérföldkőig beleélni magukat. (1. szívhang, 12 hetes genetikai vizsgálat stb.)

Meg az sem mindegy, mennyit vár rá az ember. Én 37. hétben vagyok, mindig van miért elbizonytalanodnom. 8 évet vártunk rá.

A vége felé már kezdtem nyugodt lenni, akkor megint lett valami, ami aggaszthatott.

2023. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
És vásároltál már valamit?
2023. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem születése után is hónapokba telt, hogy felfogjam. :D Addig úgy éreztem, hogy csak babysittelem valaki más gyerekét vagy valami tévedés történt, ennek a kis embernek nem lehetek ÉN az anyukája. :D Nekem onnantól kezdett igazinak tűnni a terhesség, hogy rúgni kezdett. Addig kb minden uh-on azt vártam kb, hogy azt mondják, hogy csak álmodtam, tévedtek, alig bírtam elhinni, hogy tényleg sikerült.
2023. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam, hogy úristen, most mi lesz? Egész terhesség alatt eszemben volt sokszor, hogy biztos, hogy akarom én ezt, mit fogok csinálni egy babával, mi lesz, ha nem bírok vele, egy életre szól stb. Miután megszületett, akkor sem éreztem egyből azt a midnent elsöprő szeretetet, hanem szépen fokozatosan, napról napra és hétről hétre. Lassan 3 éves és imádom, a mindenem, örülök, hogy van.
2023. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érzés, hogy fel sem fogtam. Csak néztem, mosolyogtam. Kérdeztem magamtól, hogy ez most komoly? Megtörténik? Nyilván nagyon boldog voltam de a tudatomig nem jutott el. 32 hetes vagyok de még mindig felfoghatatlan csoda...


Első védekezés nélküli hónapban várandós lettem. Nagyon hálásak vagyunk a kis csodáért. 💙

2023. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első sokkoló. A másodikat csak nyugtáztuk
2023. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtam magamnak, úristen TERHES VAGYOK. Mantráztam ott a fürdőszobában, hogy felfogjam.

A másodiknál sajnos tudtam, hogy baj lesz, megrémültem, nem örültem, és igazam is lett, méhen kívüli volt.

A harmadiknál a vetélés után nem akart megjönni, ezért teszteltem. Nem számítottam pozitív eredményre, őszintén. Akkor nagyon boldog és békés voltam, éreztem, hogy itt most semmi baj nem lesz. Nem is lett.

2023. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2023. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ijesztő, én kiakadtam

Igaz 24 voltam és csak egyszer voltunk együtt védekezés nélkül még, nem gondoltuk, hogy ilyen gyorsan jön, még akkor kezdtünk el csak épp házakat nézni.

2023. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Igen, nálunk is az volt, hogy egyszer nem védekeztünk, gondoltuk biztos nem jön össze egyből, és de. Ezért is volt olyan ijesztő az elején.
2023. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!