Milyen érzéd volt?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt bennetek amikor X idő után lett egy pozi tesztetek? Hogyan mondtad el a párodnak?😊

2019. jan. 9. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Napokig nézegettem a tesztet, és folyamatosan teszteltem ( sok negatív teszt után hihetetlen volt)

9dpotol teszteltem 14dpon mondtam el a páromnak sírva, amikor már erősödött a csík:) soha nem láttam sírni, de neki is folyt a könnye.

2019. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
En szamitottam ra mert mar addigra hanyingerem volt es elmaradt. Mi nem terveztuk de amikor meglattam azonnal kiszaladtam a wc-bol a teszttel es mutattam a paromnak, o dobbenten bamulta percekig aztan nagyon orult es 5 perc mulva mar terveztuk hogy milyen lesz ha megszuletik es miket kell neki vennunk :D
2019. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tervezettként és egy két hónappal azelőtti orvosi szakvélemény szerint biológiailag lehetetlen babaként először csak a színtiszta döbbenet volt. A párom sem jutott szóhoz a sokktól, csak annyit mondott: "bármi is lesz, én vigyázok majd rátok". Utána 2-3 nap pánik, hogy hogyan tudjuk úgy szervezni az életünket, hogy a pici semmiben ne szenvedhessen hiányt, majd felcsillantak az öröm első szikrái. Szépen lassan minden bizonytalanság helyét átvette a várakozás és az öröm. Persze nagyon nehéz volt, de minden problémát sikerült áthidalnunk. Most vagyok 26 hetes, már csak a hatalmas izgalmat, örömöt és boldogságot érzem, semmi mást :)
2019. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Mi sajnos nem tudtunk örülni,egy vetélés és egy kémiai terhesség után.Rengeteg tesztet csináltam és imádkoztam hogy ő maradjon velünk!
2019. jan. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre 6 évet vártunk, az első pozitív tesztet majdnem kidobtam rutinból, már csomagoltam a wc papírba, amikor ránéztem. 😂 Döbbenet, ijedtség és földön túli boldogság váltakozott bennem. Gyorsan csináltam még egyet, az is pozitív volt, akkor már elhittem, onnantól csak azon kattogtam, hogy jöjjön már haza a férjem, mert mindenképp személyesen akartam elmondani. Megérte várni, minden az arcán volt neki is.


A második ezek után nagyon gyorsan összejött, a nagylány jelentette be egy babakártyával (ma tudtam meg, h nagytesó leszek). Nála is volt sírás és döbbenet, meg persze iszonyatos boldogság. 😊

2019. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó igen, a rutinos lepontozók már itt is megjelentek :) Halvány gőzöm nincs, hogy lehet ilyen kérdéseknél lepontozni a választ.
2019. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 év után sikerült. Mi együtt teszteltünk és mivel én már jó sokat teszteltem egyből láttam, hogy ott már valami van. Mondtam is a férjemnek, hogy "én már látom a csíkot" ő meg csak nézett, hogy mit is kell nézni?😃 vicces volt. Persze nagyon nagy volt az öröm. Igaz akkor missed ab lett a vége, azóta eltelt 2 év, volt egy műtétem is, most várunk megint és reménykedünk ☺
2019. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!