Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Predictor early teszt...

A Predictor early teszt mindenképpen kimutatja a terhességet mensi előtt 6 nappal?

Figyelt kérdés
Elvileg mensi előtt 6 nappal màr képes kimutatni. Előfordulhat, hogy negatív a teszt, de mégis fennáll a terhesség?

2023. febr. 4. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
"Klinikai vizsgálatok szerint a terhes nők 76%-ánál elég magas a hCG hormonszint 6 nappal az esedékes menstruáció elmaradása előtt ahhoz, hogy kimutatható legyen."
2023. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Meg az a hat nap igazából 4 nap.

Mert az esedékes menzi elmaradása előtt 6 nap.

2023. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon nem


Van akinek igen, de korán sem biztos

2023. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mutatta 2x de inkább 5 nél

Amúgy meg nem a mensi előtti napok száma számít hanem hol tartasz ovu után, mert ha az rövid neked nem mutatja.

Ha mondjuk neked 11 nappal ovu után jön meg akkor, hat nappal előtte csak 5dpon vagy akkor még egy teszt sem mutatja inkább 9dpon, de akkor sem mindenkinek.

2023. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem 2 nappal nemvárt előtt negatív volt, 2 nap késésnél pozitív
2023. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen idióta kérdést :D
2023. febr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 7!! nappal elotte kimutatta, parázok is rendesen, hogy nincsenek-e többen :D de alapvetően a negatív teszt sosem biztos, amíg meg nem jön a menszid. Tesztelj kétnaponta vagy várd ki, hogy késsen. (tudooooom hogy nagyon nehéz, nekem se sikerült :D) Szurkolok!!!
2023. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Bár nem teszteltem korábban, viszont abból kiindulva, hogy nekem 2 nap késéssel is halvány volt a predi, kizártnak tartom, hogy láttam volna rajta valamit a nem várt előtt. :)
2023. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

A predi a kémiai terhességet is kimutatja, sokan azért nem szeretik.


Amúgy ha az ovuláció biztosan a 14. napon van, akkor van esély, hogy kimutassa. Ha később, akkor nyilván nem fogja mutatni.

2023. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!