Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Predictor Early terhességi...

A Predictor Early terhességi teszt kinek milyen hamar lett pozitív? Elvileg a nemvárt előtt 6 nappal már képes kimutatni a terhesseget.

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 12:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es,nem vagyok fogyatékos...

Viszont te gyakorolhatnád az értő olvasást,mivel nem ez volt a kérdés.

2023. febr. 1. 12:22
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szia, én 3 nappal teszteltem előtte, hamarabb nem próbáltam akkor már rendesen látható volt a második csík :)
2023. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
4 nappal nemvárt előtt már egyértelműen pozitív volt, korábban nem próbáltam.
2023. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Szintén 3 nappal előtte teszteltem vele pozit :)
2023. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak az elvárt mensi napján mutatta.Előtte 2 nappal kíváncsiságból próbáltam,de az csont negatív volt.
2023. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen annak,aki normálisan a kérdésre válaszol.

Nem,nem vagyok terhes,egyébként diplomás ápoló vagyok,tehát tisztában vagyok a dolgokkal. Egyik kedves ismerősöm szaldolgozatához kell statisztikát csináljon a terhességi tesztekről. Ezért a kérdés.

2023. febr. 1. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 2-3 nap ingadozás volt a ciklusom hosszaban.

Azon a napon, amikor rövidebb ciklusnál meg kellett volna jöjjön nagyon keresni kellett a csíkot, de azért lehetett látni élőben, csak sokaknak az ilyen tesztek után nem lett semmi, emiatt csináltam 2 nap múlva, akkor látszott xepillel is màr.


Az uh alapján egyébként abban a hónapban pont 3 nappal hosszabbciklusom lett vOlna

2023. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én facelle tesztet csináltam, de hasonló mint a predi. 10.dpo-n lett pozi, 9.dpo-n még negatív volt.

Kétszer is ilyen hamar mutatta, de csak egyikből lett valóban terhesség. A másiknál mensim időben jött. Egyébként ez kb egyén függő, kinek mikor lesz kimutatható, mert van akinek gyorsan termelődik van akinek kevésbé. Elég tág határok között mozog a hcg.


Itt gyakorin jellemzően 9.dpo-tól akadnak halvány pozi tesztek. És 12.dpo az a vízválasztó.


Egyszer volt egy ilyen kérdés, és ott látszott, hogy akinek 12.dpo-n a predi negatív annak az is maradt.


De ugye ez is csak akkor reális statisztika, ha pontosan tudja az ovu idejét a tesztelő. Sokan nem nézik vagy nem járnak uh-ra és csak tippelik...ilyenkor jön a nekem 7.dpon látszott szöveg ami lehetetlen....meg a nekem csak 2 nappal késés után lett pozi. Ilyenkor az ovut nem ismerik.

2023. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
3 nappal az esedékes menzesz előtt, délután majdnem egyforma erős volt rajta a két csík. Előbb nem teszteltem, de szerintem már 1-2 nappal korábban is mutatta volna.
2023. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
6 nappal előtte derengett valami ahogy felszívta látszott, de 9 dpon már biztos volt az 5 nappal előtte volt
2023. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!