Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A BIOSYNEX terhességi teszt...

A BIOSYNEX terhességi teszt tényleg az aktustól számított 8 nap elteltével pozitív eredményt mutathat?

Figyelt kérdés

Természetesen csak terhesség esetén.

Mert ez van a dobozán. 🙂 9-10 napja voltam együtt a párommal. Szerintetek ha megcsinálom, mutathat valamit, peteérés időpontjától függetlenül? (Mivel azt nem tudom mikor volt) Vagy csak a pénz úszik vele!? Volt akinek ilyen hamar kimutatta?



2023. febr. 9. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Aktustol felesleges számolni. Ha nem tudtam a peteerest akkor úgy számoltam, hogy utána 14 nap. Ha számít az a szex valamit akkor kb legkorábban is 10.dpon vagyok, de lehetek a 13.dpon is.

Ha 10 napja voltál a pároddal legalább 2 napot várnék, de inkább 4-et.


Predi is hamar kimutatja, de a kérdés hogy érdemes e? Ebből lehet kémiai terhesség is. Ezt neked kell eldontened.

2023. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Így, hogy nem tudod pontosan a peteérés napját, szerintem várj még egy pár napot, de ha nem sajnálod rá a pénzt akkor nyugodtan lődd el holnap reggel, hátha mutat már valamit. 🤞🙂
2023. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Amíg így hirdetnek egy terhességi tesztet, nem is értem, mit várunk a kérdezőktől....aztán, ha mensi alatt volt aktus....8 nap múlva a legtőbb esetben még peteérés sincs...nem hogy terhesség...


Maximum ovu után 8 nappal mutathat....nem aktus után....

Én csak úgy pislogtam a hirdetésen mikor olvastam xD

2023. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Igazából ha nem pont aznap,vagy előtte nap volt peteérésed mikor szex volt, akkor még a méhüregig el se jutott a petesejt,nemhogy beágyazódott volna.Szóval ez is egy jó marketing fogás.Meg ha pozitív is, akkor sincs semmi,mert lehet,hogy kémiai lesz.Úgyhogy következő menzeszig érdemes várni.Mármint a következő menzesz idejéig.
2023. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Hiteltelen reklám egy ugyanolyan hcg tesznek, mint amiből már oly sok van a piacon... Én soha nem teszteltem korábban a vártnál, de általában a vélt, vagy követett ovu után 10 nappal, már talán halványan lehet látni valamit egy 10-es erősségű teszten. Mivel nem tudod mikor volt az ovulációd ne keseredj el, ha negatív az eredmény. Amíg nem jön meg, addig ott a remény. Sok sikert! :)
2023. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na, csináltam egyet. Negatív lett. :D Nem is tudom mit vártam.
2023. febr. 10. 17:42
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

2-es vagyok, nem tudom miért pontoztak le, na de ha ebben lelitek az örömötöket akkor jól van….


Kérdező, azért még ne szomorodj el, amíg nem jön meg ott az esély! Lehet pár nap múlva még pozitív!

2023. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi! Próbálkozok majd pár nap múlva is mindenképp!

Nem tudom ki pontozott le, de én nyomtam egy pipát most neked az a biztos, így vissza ugrott picit a százalék. 🙂

2023. febr. 10. 18:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm kedves vagy!


Szorítok neked addig is, majd írj mi lett 🤞🤞 :)

2023. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál azóta tesztet kérdező? :)
2023. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!