Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A feleségem nevében kérdeznék....

A feleségem nevében kérdeznék. Tegnap előtt teszteltünk a menstruációt követően két hét elteltével és halvány pozitív lett a teszt. Lehetséges hogy terhesség?

Figyelt kérdés
Alhasi görcsölés derék fájás folyamatos. A tesztelés másnapján barna pecsételés. Elmentünk dokihoz aki nem látott terhességet csak cisztát a bal petefészekben. Vissza hívta dec 29. re. Olvasgattunk mindent, de én valahogy nem hiszek abban hogy a ciszta okozza ezt. Ma reggel teszteltünk és sötétebb pozitív teszt lett. A teszt fényképét mellékelem. Több mint egy éve próbálkozunk és egy világot tört össze az orvos bennünk.

2015. dec. 11. 06:34
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

[link]


Csatolom a fényképet a ma reggeli tesztről. 4-5 perc elteltével ilyen a csík.

2015. dec. 11. 06:37
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon erős csík. Én nem akarok senkit félrevezetni, de szerintem egyértelműen várandós. Gratula!!!
2015. dec. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Ez nem kicsit pozitív. Biztos csak korán mentetek azért nem látott semmit az orvos.
2015. dec. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
4 pici lányom van, az aprók ikrek, de ilyen erős tesztet még velük sem csináltam az elején... cisztákhoz nem értek, de itt mindenki azt mondja, hogy csak nagyon halvány pozit okozhatnak. Szóval én erősen drukkolok, az biztos, hogy korán voltatok orvosnál ahhoz, hogy érdemben lásson vmit...
2015. dec. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv. Ciszta nem csinal ilyet. :) es egyebkent olvastan en mar olyat,hogy benezett valamit a doki. Gratulalok nektek!
2015. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozi!

De csináltatok másféle tesztet is?

Dec 29 előtt elmehettek magán hcg+progeszteron vérvételre. Mens mentisbe vagy Centrumlabba.

Volt barnázás azóta? Lehetséges ha van baba akkor kell progipótlás, de a vérvétel+doki megmondja.

2015. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Uramisten nekem ilyen pozitívom még nem volt pedig 3 terhességem volt!:-)

Cisztákhoz én sem értek de ha a tesztre nézek én csak babára tudok gondolni:-)

Menjetek vissza a dokihoz, vagy másikhoz! Esetleg magánrendelésre.

2015. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitiv,cisztátol ugyan lehet pozi de nagyon halvànyan csak.Lehet a ciszta az sárgatest és ősszekeverte,halottam màr ilyet is.Keresetek fel màsik dokit.
2015. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem volt barnázás csak tegnap. Ma reggel semmi. És a teszt is reggeli. A ma reggeli teszt sokkal erősebb volt mint a tegnap reggeli, vagy a tegnap előtt délutáni. A tesztet kizárólag azért csinálta a feleségem mivel furán érezte magát, eddig nem volt soha ilyen.

A magán laborral az a baj, hogy Nyíregyházáról munka mellett nehezen tudnánk felmenni Pestre. Itt meg nem tudom ki csinál ilyet magán úton. Nekem van egy gyanúm, hogy még nem látta a magzatot a doki mert nagyon az elején vagyunk, és nem akart félre vezetni minket. Progeszteron pótlást hogyan lehet kivitelezni, mivel nem küldte el vérvételre (hozzá teszem nem tudom miért), ezért nincs progeszteron szint meghatározva.

Nem tudom mit tegyünk, várjunk és dec 29. vagy menjünk másik dokihoz. Annyit kell tudni a dokiról, hogy helyi meddőségi fődoki a Nyh-zi kórházban. Előzőleg az unoka testvérem feleségének azt mondta hogy magának nem lehet gyereke. Erre a csaj két hónapra rá teherbe esett.

Rólam annyit érdemes tudni, hogy a MAR tesztem elég gyengére sikeredett, de volt valamilyen bakteriális fertőzés amit az urológus kikezelt. Közben szedtem a profertilt, amiből még 4 napra való maradt. Lehet hogy meghozta az eredményét. Annyira izgatott vagyok mintha 14 éves lennék :D

2015. dec. 11. 08:38
 10/32 anonim ***** válasza:
Menjen el egy magánorvoshoz ultrahangra hátha ott többet látnak, és a vérvételre is hamarabb elküldi.
2015. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!