Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történet a következő...

Január 21.-én történt az a bizonyos dolog. Most 8-án kellett volna megjönjie, de eddig még semmi sajnos. Már 6.óta nagyon fáj a hasam alja, húz a derekamnál. Igazából olyan, mintha meg akarna jönni, de nem tudna. Hol erősebb, hol gyengébb fájdalmat érzek, de folyamatosan. Sem fertőzésre, sem a terhességre nincsenek plussz tünetek. Eddig még sohasem késett. Az utóbbi 1 évben rendszeres volt. Van okom aggódni az esetleges terhesség miatt?



2023. febr. 12. 10:14
 1/7 anonim válasza:

Elektronikus eszközök???

Beszorult az elektromos barátod önmagadba? :DDD

Húzd ki és nem lesz baj, se terhesség:)

2023. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy elemcsere megoldja.
2023. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az teljesen véletlen volt. Elhihetitek, nem szándékosan tettem ki így a kérdést. Próbáltam is visszaállítani, de nem tudtam, hogyan kell. Köszönöm az egyébként értelmes válaszokat.
2023. febr. 12. 10:49
 4/7 anonim válasza:
Szívesen, de aki műszaki áruházban kérdez szülésről....
2023. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül történt a dolog, akkor van. Csinálj egy terhességi tesztet
2023. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Eszedbe ne jusson tesztet venni! Akkor kapnál biztos választ, nem pedig itt tipmixelnénk.
2023. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszt
2023. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!