Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély? Terhes lehetek?

Mekkora az esély? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

8 napja voltunk együtt a párommal, be voltunk rúgva mindketten, nem védekeztünk, vagyis megszakítottuk, de ugye az nem igazán minősül védekezésnek. (Kérlek ne támadjatok, nem felelőtlenek vagyunk, ha terhes lennék sem lenne gond)

2 napja késik a menzeszem, de folyamatosan úgy érzem hogy meg fog jönni, enyhén görcsölök, feszül a hasam, és a mellem is, fehér/átlátszó folyásom van. Mikor érdemes tesztet végeznem?



2023. febr. 12. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha védekezés nélkül szeretkeztek, mindig lesz esélye a teherbeesésnek. 2 napos késésnél lehet már tesztelni. Tesztelj, és kiderül mi a helyzet. Egyébként amikor teherbeestem nekem hetekig volt menstruációs szerű tüneteim.
2023. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg ez pont, hogy felelőtlenség…
2023. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha 8 napja voltatok együtt, és 2 napja késik, nem valószínű, hogy terhes vagy. Ha mondjuk rövidebb, 12 napos a lutealis fázisod, akkor most tartasz a 14.dpo-n, 8 napja már bőven túl voltál a tüszőrepedésen.
2023. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Szetintem nem vagy terhes
2023. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 2-es! Mi ebben a felelőtlenség? Hiszen írta a posztoló,h nem lenne gond az sem,ha jönne a baba. Hol a probléma?
2023. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, nekem is épp ez jutott eszembe.


2#: Ha az írja, hogy nem lenne gond, akkor ezt miért gondolod felelőtlenségnek? 🤦🏻‍♀️

2023. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező? 🙂
2023. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív lett. Na meg a párommal is szétmentünk
2023. márc. 30. 05:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért mégis csak gond lett volna utólag az a terhesség.
2023. márc. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!