Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 2 napja késik de nagyon be...

Kb 2 napja késik de nagyon be vagyok parázva eddig mindig hamarabb jött meg.?

Figyelt kérdés
baratommal petting kozben hozzam erintette de nem rakta be meg semmi csak hozza erintette.kesobb elvezett el es azt boven kint, nem a kozelemben. Eddig mindig 2-3 nappal hamarabb jött meg, mlst meg 2 napja késik.sose volt ilyen. feljek?
2023. febr. 13. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre nem kell aggódnod, ilyen feltételek mellett csekély a terhesség esélye. Ha egy hetet késik, akkor viszont keress fel egy orvost.
2023. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha szexualitástól nem féltél és nagynak érezted magad hozzá, akkor megoldod az ilyen helyzetet is. Nem sajnállak.
2023. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy mindig 2-3 nappal korábban jön meg

Akkor neked rövidebb eleve a ciklusod mint gondolod

Mihez képest számoltad ki?

2023. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3nak

tegyük fel december 20 jött meg utoljára és a másik hónapban azaz januárban már 17-18án jön meg.

pl az előzőnél 17.én kellett volna, és megjött 13.án

2023. febr. 13. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

🤦‍♀️ Jajj, ez már fáj..

A ciklusodat ne úgy nézd, hogy minden hónap 20.-án, jól írta a 3-as.

Tudod ha 27-28 napos a ciklusod, és egy hónap 30,31 napból áll, akkor nem mindig 20.-án kezdesz menstruálni.

Ha a péniszét nem rakta be, (ejakuláció előtt se) akkor pedig 0 az esélye a terhességnek. Egy kicsit többet figyelj biosz órán!

2023. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tölts le a telefonodra egy menstruációs naptárat

Abba minden hónapban beírod hogy mikor jött meg

Pár hónap után már az alkalmazás tud számolni egy átlagot és majd jelzi hogy mikor kéne megjönnie kb.

Természetesen az sem napra pontos, mert nagyon ritka hogy valakinek tűpontos legyen a ciklusa

2023. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.

meg tegnap letoltottem egyet es kb fel evre visszamenoleg beirogattam oket. Kb mindenhol 28-27 napot ir. 2 helyen volt 30 és 32. Ma vagyok 33.nal es meg nem jott meg. lehet tulparazom

2023. febr. 14. 07:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol akkor csinálj tesztet, de simán lehet hogy pont az idegeskedés miatt késik
2023. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg 4. napon vagyok és kb csak azt tapasztalom h kicsit faj a mellem. Ja es nincs kb semmilyen folyasom mar mar inkabb szaraz vagyok. kezdek jobnan aggodni
2023. febr. 15. 06:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem aggódni kell hanem tesztet csinálni

Ennyi késés után ki kell mutatnia ha terhesség van a dologban

2023. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!