Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten beszélgetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten beszélgetek egy lánnyal, hogyan tudhatom meg minél hamarabb, hogy csak barátkozni akar, vagy párkapcsolatra is van esély?

Figyelt kérdés
Elég fura lenne ezt megkérdezni a beszélgetés elején, de volt már olyan velem, hogy elég sokat és jól elbeszélgettünk egy lánnyal, közben meg is kedveltem, aztán kiderült, hogy ő végig csak barátkozni akart, és nem akarok még egy hasonló esetet.

2017. aug. 22. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha megkérdezed, abból nem lesz pofára esés. L
2017. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát a legegyszerűbb az lenne hogy kerek perec megkérdezed tőle ,nincs abban semmi hogy tudni szeretnéd a lány szándékait :)
2017. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt fiúval XP
2017. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem lenne kicsit fura, ha az elején rákérdeznék?
2017. aug. 22. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha egyszer csak rákérdezel. Lehet koppani fogsz, de lehet az is, hogy valaki viszonozni fogja azt, amit te érzel. Sajnos ezt elkerülni nem tudod. Vagyis pontosabban el tudod kerülni úgy, hogy nem kérdezed meg, de akkor csak magadban fogsz örlődni, hogy "Miért nem mondtam el neki? Pedig szeretem" stb... Szóval légy bátor és egy idő után merj rákérdezni és ne félj a csalódástól. Sajnos ez is hozzátartozik az élethez.
2017. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joerious válasza:
Szerintem ne kérdezz rá, mert az nagyon ciki lenne. Flörtölj vele és ha bejössz neki, ő is fog flörtölni veled. Aztán hívd ki egy randira. Ha nemet mond vagy azt mondja nem ér rá, nem jössz be neki. De ne mindjárt az első nap hívd ki randira, teljen el pár nap.
2017. aug. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne kerdezzd meg.


Ugy tudhatod meg minel hamarabb ha turelmes vagy :)


Egyszeruen csak beszelgessel vele analkul h baratkozni vagy parkapcsolatot akarnal es ugy hogy ne erdekeljen, hogy o mit akar. Erezzetek jol magatokat. Ha kivancsi ra mit akarsz, meg fogja kerdezni, ekkor fogod tudni hogy mar gondolkodik azon hogy baratkent vagy maskent tekintsen rad.


De ne kerdezzd meg, hogy baratkozas vagy parkapcsolat. Ne.

2017. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!