Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? 3-5 mm-es szabály...

Mi lehet ez? 3-5 mm-es szabálytalan szélű folyadék tartalmú képlet?

Figyelt kérdés
Nemrég jártam az orvosomnál, ezt írta a papíromra, és azt mondta, várjunk pár napot, nézzük meg, mi változik....ez most akkor mi lehet? Méhnyálkahártya 8 mm-es.
2010. okt. 5. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ciszta, vérömleny


terhesség gyanújával mentél?

2010. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ováriumban? Uterusban? Mi van a papíron ??
2010. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az uterus űrében....terhesség gyanújával, igen.
2010. okt. 5. 10:52
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy erek vannak benne.....
2010. okt. 5. 10:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, ciszta-e, azt mondta, úgy látja, hogy nem.
2010. okt. 5. 10:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet felritkulás, nekem is az volt, oda fészkeli be magát a babó.
2010. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nézd találtam neked egy ilyet:9


A terhesség korai időszakában a méhen belül beágyazódott pete körül kialakuló felritkulás, illetve folyadék-felszaporodás látható. A méh ultrahangképén kerek fekete folt jelenik meg, mintha lyukasztóval ütötték volna azt át...


szóval legközelebb már petezsákot is fog látni vagy kicsi szívet dobogni:) nekem is ilyen folyadék szerű képlet volt a papíromra írva..azóta már meg is szültem:)

2010. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És az mindegy, hogy hol van?? Mert itt az áll, hogy a méhszájhoz közel....emiatt kicsit aggódott is az orvos....ez most rossz helyen van?? Két nap múlva mi fog változni vajon? Kifelé vagy befelé indul el? Köszi a válaszokat!
2010. okt. 5. 11:04
 9/16 anonim ***** válasza:
még helyezkedik, többet én sem tudok, de valahova oda fészkeli be magát ahol az a képlet látható..méhszájhoz közel van azt írod de még a méhen belül!! Majd írd meg légyszíves mit mondott a dokid a következő uh után, nagyon szorítok és drukkolok neked, hogy minden rendben legyen!!
2010. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem az ovariumban volt/van és simafalú. később kiderült, hogy vérömleny.

holnap derül ki, hogy felszívódott-e,és a baba jól van-e. 11 hetes vagyok.

2010. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!