Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gábriel teszt időn túl halvány...

Gábriel teszt időn túl halvány pozitív. Jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Holnap kell megjönnie. A csík nem szürke.

2023. febr. 18. 07:44
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
23%
A terhesség nem kedvesség kérdése, a kérdező negatív teszteket töltött fel. Ettől még lehet terhes, de ezek a tesztek nem pozitívak.
2023. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
29%

Szóval azon vagytok fennakadva ,hogy azt mert ük mondani hogy negatív. Pedig a kérdező már eldöntötte hogy terhes!

Ha beütöd ,hogy garbriell teszt rájössz ,hogy 80%ban szar a teszt és lesz rajta halvány rózsaszín vonal!

Jó vásárlást a baba ruhák akciósak!

2023. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne halgass másra ,ez egy halvány pozitív de csinálj egy drágább tesztel ,sok az irigy ember :(
2023. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a teszt tud fals pozitívat is produkálni, de ez igaz az összes tesztre szinte, még a Clearbluera is, pedig az minőségibb márka. De az az igazság, hogy korán is teszteltem és mint írtam semmi sem biztos, szóval ezen nem érdemes bosszantani magatok. 🙂 Nem arról van szó, hogy eldöntöttem hogy terhes vagyok. A másik tesztemen időn belül kijött a második csík, nem időn túli és rózsaszín. Meglepő, de ezt hívják pozitívnak, még ha nem is késik a menzeszem. Nem tudom miért bánt titeket hogy lehet hogy terhes vagyok. De részben megértem az indulatot, mert biztos sokan vágynak, várnak itt a babára. Szerencsére nem attól lesz negatív a tesztem, mert itt azt mondják, legyen bármilyen kimenetele is majd a dolgoknak. Persze, aki "eldöntötte" magában, hogy negatív a tesztem, azt is elfogadom. 🙂 Részemről bizakodom és izgulok a végkimenetelen.
2023. febr. 18. 17:08
 25/49 anonim ***** válasza:
68%
Ha holnap kéne megjönnie egy erős pozi tesztnek kéne lenni! És nyugi én biztos nem vagyok irigy mivel bármikor szülhetek!😀tudod vannak ezen az oldalon olyan emberek akik reálisan látjak a helyzetet!
2023. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlenül kellene erős pozitívnak lennie. Ez nem törvényszerű. Sőt,úgy tudom, hogy az aktuális menzesz napján is, a halványpozitív ugyanúgy pozitív és az nem jelent semmi rosszat. :) A második tesztemen egyébként nem kell keresni a csíkot, ezért bizakodom. De arról nem töltöttem fel képet, mert már akkor irritált titeket a dolog. Nem hiszem hogy irigy vagy. De egyértelműen zavar, mert ha új választ írok, próbálod bizonyítani, hogy márpedig negatív a tesztem. Ami értmetlen, mert még bármire alakulhat a dolog. Lehet baba is belőle, meg az is lehet hogy nem.
2023. febr. 18. 17:45
 27/49 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 25-ös te honnan tudod hogy bármikor szülhetsz?
2023. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
33%

Lehet ,hogy már minden órás😀


Nagy a baj itt a gyakorin!

2023. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok minden órás..Pont erről beszéltem. :D Mindenképoen szeretnéd elérni hogy hülyének érezzem magam, vagy mások annak lássanak. Ez egyértelmű, hogy miért van részedről. 🙂
2023. febr. 18. 19:14
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!