Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány lh teszt jelentheti...

Halvány lh teszt jelentheti hogy volt ovu?

Figyelt kérdés
Sajnos későn kezdtem el tesztelni,szinte már biztos hogy volt ovum,de halvány vonal van a teszten. Az jelentheti hogy volt vagy az akkor is ott lehet ha egyáltalán nincs?
2021. aug. 25. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az nem jelenti, hogy volt vagy sem. Egész ciklus alatt ingadozik az lh szint, csak ovukor megugrik.
2021. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az akkor is ott lehet ha egyáltalán nincs. Ne foglalkozz most ezzel, totál felesleges. Majd következő hónapban :) Menstruáció alatt/után, ovu előtt is ott lesz a csík. Folyamatosan van jelen LH.(Terhességet leszámítva, akkor jóformán 0.)
2021. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem leírták :) Csak ovukor lesz pozi, de mindig szép két csíkos.


Viszont én cáfolom a terhesség alatt nullát. Nekem terhesség elején az lh teszt nagyon szép pozi lett, tehát nem lehetett nulla az érték. (A hcg tesztem halvány pozitív lett, és gondoltam, na megnézem mit értenek jósteszt alatt, elhasználtam az utolsó lh tesztet.) Persze nem értek hozzá, de nyilván volt LH-m, ha pozi lett a teszt :)

2021. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én viszont laborban nézettem a hormonokat, és 0 volt, az FSH-val egyetemben :) Nem is lenne logikus terhesség alatt ezek kiválasztódása, hiszen nem kell újabb tüszőt érlelni. Az LH tesztek tudtommal reagálnak a hcg hormon jelenlétére, ez a jósteszt lényege. Ezért lehetett inkább pozitív az LH teszted.
2021. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A terhesség alat nem az lh ra reagál hanem a hcg re mert hasonló a felépítésük.
2021. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ahaaa így világos, bár ez meg megdönti azt, hogy van akinek nem lesz pozi terhesen. Na hát innen is látszik, hogy nem érdemes használni :D
2021. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hómező nem lesz senkinek terhesség alatt az LH teszt, a fentiek miatt. De ez csak tipp. Valójában tényleg nem megbízható indikátora a terhességnek :)


Nekem egyébként soha nem volt pozitív LH tesztem. Mindig halványabb volt a második csík rajta 🤷‍♀️

Terhesen meg nem is néztem, mert pont egy darab sem volt otthon. Pedig most kíváncsi lettem :D

2021. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen volt jós tesztként nekem.

2021. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8as te mikor kezdtél tesztelni? Ez a nemvártig erősödött neked?
2021. aug. 25. 22:30
 10/16 anonim ***** válasza:

8dpon hómező volt, majd 9dpon közepes erősségű volt, ami száradáskor eltünik, itt csináltam egy hcg t is ami mutatta időn túl halványan, 10dpon hcg időn belül halvány lett.

Az első 8dpo az utolsó 17dpo volt ott már 2-3 nap késett.

Azt figyeltem meg több.,(terhességem is volt, általában kémiai) hogy ha terhességre reagál akkor első pár percben jobban látszik a csík, és száradáskor halványul,a képen is a 9dpon kb semmi nem látszik, de ott jól látható volt a csík.

8 voltam

2021. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!