Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pozitív a teszt? Facelle...

Lehet pozitív a teszt? Facelle időn túli

Figyelt kérdés

Szaisztok, reggel első vizeletből csináltam egy facelle terhességi tesztet. Negatív lett időn belül, ezért kidobtam, majd mikor felnyitottam a kukát kb 1 óra múlva ott volt a második csík. Lehet baba a dolgoban?

Vannak terhességre utaló jelek is.

Gyorsan elszaladtam, vettem egy clear blue tesztet, az negatív.



2023. febr. 20. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl nem nézegetjük.
2023. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatsz egy tesztet 2 nap múlva, hogy tuti legyen, de valószínűleg ez így negatív. :(
2023. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :)
2023. febr. 20. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezek a tesztek egyszer használatos tesztek! Ha már fel használtad, és az eredmény negatív lett, akkor az negatív is marad. Ha a kukába dobtad az egyszer használatos tesztet. A teszt, úgy mond más szeméttel is érintkezésbe kerülhetett, ami miatt. Ha később megnézed, akkor már helytelen adatott fog közölni / mutatni. Tehát ha a tesztet már be dobtad a szemétbe, az a teszt más szeméttel és más vegyületekkel érintkezett. Igy már a szemétbe dobás után pontatlan / hamis értéket fog mutatni. De ha ennek ellenére nem vagy nyugodt. Akkor 2 - 3 nap múlva, egy újabb tesztel meg ismételheted.
2023. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már sokszor teszteltem facelle tesztel, tegyél fel képet :)
2023. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Predictor earlyt csinálj az sosem csapott be, volt hogy a facellen ott volt a 2.csík a predin semmi és az volt az igaz.
2023. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2023. febr. 20. 20:54
 8/12 A kérdező kommentje:

Remélem sikerült feltölteni, még sosem csináltam ilyet..

Köszönöm, akkor beszerzek a héten egy predictort! ☺️

2023. febr. 20. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet lefele volt a teszt csík része így ott maradt a festék anyag, de tesztelj újra és kiderül, mert ez nagyon erős +, fura hogy nem volt + időn belül, ha terhesség lenne
2023. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2023. febr. 20. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!