Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 dpo pozitív teszt?

13 dpo pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Múlt hónapba megjott a menstruációm több teszt is halovány pozitív volt digitális 1-2 hetet írt 6 nap késésel megjott de viszont a cicim nagyon faj mindig szokott mensi előtt de most iszonyatosan a mellbimbóm érzékeny csináltam tesztet 1 db gólyahír ami pozitív lett nem hittem neki sok rosszat olvastam róla készült egy expil teszt csík szintén pozitív és egy facelle ami szintén pozitív viszont most sokkal erősebb mint a multhavi csíkok vajon hcg hormon van a szervezetembe vagy kémiait jelezne? Esetleg tényleg terhesség orvoshoz meg nem megyek úgy sem látna semmit esetleg tényleg terhesseg? Valaki járt hasonló cipőben

2022. dec. 5. 13:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem így az írásjelek nélküli katyvaszból kihámozva akkor a múlt hónapban volt egy kémiai terhességed és most megint terhes vagy de nem tudod hogy még az előző terhességből maradt-e hcg a szervezetedben vagy a mostanit mutatja simán lehetsz megint terhes valószínűbb mint hogy az előző még nem ürült ki tényleg ne menj még orvoshoz pár nap múlva ismételd meg a tesztet és ha még mindig pozitív és erősödik akkor kérj időpontot két hét múlvára akkor már hátha làt valamit ugye milyen élvezetes ilyen tagolatlan szöveget olvasni?
2022. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Neharagudj. Csak teljesen összezavarodtam
2022. dec. 5. 13:57
 3/29 A kérdező kommentje:
2022. dec. 5. 14:02
 4/29 A kérdező kommentje:
A multhavi tesztjeimen keresgélni kellet a masidok csíkot itt viszont nem nem tudom most mi történik
2022. dec. 5. 14:04
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
ezek határozottan pozitív tesztek. ez biztosan nem a múlt havi kémiai miatt van.
2022. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De akkor sem volt terhesség mert megjott a havim
2022. dec. 5. 14:25
 7/29 A kérdező kommentje:
Ezert érdeklődnék hogy mitől van hcg a szervezetembe
2022. dec. 5. 14:27
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

mert a múlt hónapban kémiai terhességed volt valószínűleg, azért jött meg pozitív teszt után. ez előfordul sajnos gyakran.

ez most nem attól van, hanem attól h 13 nappal ezelőtt megfogant valószínűleg egy pici élet odabenn :)

2022. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Akkor volt ovum naptár szerint inkább a cicim lett fura sokkal jobban fáj mint mensi előtt szokott de viszont görcsöket a hasam illetve a derekam is faj
2022. dec. 5. 14:32
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen előzményekkel, lehet hamarabb mennék orvoshoz, mint a 7. hét. Bárcsak azért is, hogy kiderüljön mi folyik odabent. A kémiai terhesség nem hiszem, hogy ezt okozhatja.
2022. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!