Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nap múlva kellene megjönni...

Pár nap múlva kellene megjönnie, de nem érzem a klasszikus premenstruációs tüneteimet, de terhességi tüneteket sem. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 4. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Helló , ismeros szituáció , így már voltam én is , 11-nap kimaradás után megjott, persze mindenkinél máshogyan reagál a szervezet...
2008. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt mar ilyen pontosan egy honappal ezelott...titokban ovatosan orultem, hatha babas vagyok de sajnos megjott egy hetre ra....

Egy eve volt egy 10 napos kesesem de azt tudom, hogy akkor megfogantam (teszt kesobb doki) csak eletkeptelen volt a magzat akkor bolond voltam agressziv kismalac...nagy kulonbseg...

2008. jan. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, de ne éld még bele magad. Szerintem sokan voltunk már hasonló helyzetben, én is többek között, 20 napot késett és semmi. Éppen olyan kedve volt a szervezetemnek.

Ha megfogantál, azt a teszt úgy is kimutatja. Csinálj egyet pár nap múlva.

2008. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!