Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni a 11....

Teherbe lehet esni a 11. ciklusnapon? Van valaki aki nem a klasszikus középidőben esett teherbe?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 23. cnapomon és feszül a mellem ,fáj, és nagyon fáradt vagyok. Ma délelőtt aludtam is,de én nappal sosem szoktam aludni. Vagy ez már a menstruáció előjele lehet?
2011. okt. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem pont akkor jött össze! És úgy hogy előtte mindig tök normálisan a 12 16 napon belül volt pé-m,illetve mindig megjött a menzim,max 13 napot késett,de a terhességem előtt kimaradt,és utána lettem terhes a 11 napon! :)
2011. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. okt. 22. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

IGEN!

Mindkét esetben a 11 napon estem teherbe. Az első alaklommal én sem gondoltam, hogy lehet belőle vmi, azt hittem, hogy túl korai volt a dolog. Végül aztán nem igy lett, és januárba lesz 3 éves:)!

A kistesónál aztán már tudatosan intéztem úgy a dolgokat, hogy a 11. nap beleessen. Jelenleg 15 hetes kismama vagyok :)!

2011. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszönöm a választ!
2011. okt. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!