Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy állapotos vagyok?

Lehet hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tervezzük a babát, a naptáram szerint ovuláció hétben voltunk amikor együtt voltunk a férjemmel. Lassan 6 napja késik a menzeszem. Csináltam tesztet ,kettőt is de negatív volt. Sajnos a nőgyógyászom szabadságon van és másik nőgyógyászhoz pedig csak jövő hétre tudnak idő pontot adni. Ha nem jön a baba és a menstruációm se jön meg,mi lehet az oka a késésnek? Köszönöm hogy el olvastad! Szép estét.
2023. febr. 23. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínü nem vagy állapotps már 6 nap késéssel pozitív lenne a teszt.

Nekem.8 napig késett utána megjött :/

2023. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Még nem zárnám ki teljesen. Nekem 4 hetesen negatív volt a tesztem. 😅

Nemtudom milyen lelkiállapotban vagy, de késett már nekem sok stressz miatt is.

2023. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat,sokat stresszelek a semmin😅 de ilyen nem fordult meg elő hogy ennyi napot késsen. A múlt héten éjszakás műszakban is dolgoztam ,össze vissza aludtam. Ma is csináltam egy tesztet ,negatív lett. Hát várok ,mást nem tudok mit tenni🙂
2023. febr. 24. 10:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem 3 nap késésnél olyan erős volt a csík, hogy a 83 éves mamám is le tudta volna olvasni.


A késés hátterében számtalan ok állhat: stressz, hormon probléma (lehet ovuláció se volt), kezeletlen IR, pcos, hyperprolaktinaemia stb. Javasolt nőgyógyász szakorvos felkeresése, aki kivizsgál és kideríti a késés okát.

2023. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. febr. 24. 12:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó nőgyógyászati kontrollon minden rendben volt ,nem találat semmi problémát a doki, azt mondta nyugodtan próbálkozhatunk.
2023. febr. 24. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

A stressz és kevés alvás okozhat késést! Nekem se késett sose de a múltkor mégis megesett. 8napot késett, nőgyógyász azt mondta, hogy a kettő együtt bezavarhat.

Viszont amikor babát vártam, nekem 4hetesen nem mutatta a teszt...úgyhogy azt se zárnám ki teljesen.🙂

2023. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az igen,4 hetesen 🥹 jól el titkolta magát 😊 jövő héten meg próbálok időpontot kérni egy másik nőgyógyászhoz hátha sikerül. Mivel az enyém sajnos szabadságon van március közepéig.
2023. febr. 25. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is meglepődtem, mert még vérzésem is volt. Ugyan csak 3napig és nagyon enyhe, de volt. Szintén stressz okozhatta. Fürdőszoba felújítás közepette (meg házfelújítás) anyóséknál fürdős és éjszakai 12órás műszakos időszak volt. De már itt van velünk a lány aki teljesen egészséges. 🙂
2023. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Örülök és gratulálok nektek😊
2023. febr. 25. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!