Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereknemzés. Hogy van ez a...

Gyereknemzés. Hogy van ez a dolog? Hánynaponta érdemes sexelni ahhoz hogy érjen valamit. Naponta, kétnaponta stb? ismerem a középidőt.

Figyelt kérdés
csak arra lennék kiváncsi,hogy a második,harmadik együttlét is olyan hasznos-e mint az első "katonák"? kicsit hülyén fogalmaztam,de remélem érthető.
2010. okt. 5. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok mindig azt mondják, hogy kétnaponta.
2010. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a 2 nap bejött.
2010. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,hogy ismered a közép időt,az egy másik dolog,hogy akkor van e a peteérésed is.

Ha lányt akartok,akkor érdemes pé. előtt 2 nappal csinálni. Ha fiút akartok,akkor a pé. napján és utána.

Na már most,én azt szoktam mondani,mindenki annyiszor csinálja,ahányszor jól esik! még ha gyerkőcöt szeretnének is! Nem törvényszerű a naponta1-2...menet,vagy 2 naponta van csak szex akkor az kedvez a gyermek áldásnak.

Tehát amikor és ahányszor jól esik!

Sok sikert!:))

2010. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,és Ha a ciklusod során csak 1x vagytok együtt,de jó időben,akkor már megfogan a bébi.
2010. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta, amikor voltam nála vizsgálaton, hogy pont lát egy kezdődő peteérést, onnantól kezdve egy hétig legyünk együtt minden nap. Nekünk ez bejött, és lányunk született. Hogy egészen pontosan mikor volt a peteérésem, sajnos nem tudom.
2010. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. de várok még ötleteket
2010. okt. 5. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek mondta a nőgyógyásza hogy pé napja előtt 4 napig ne legyenek együtt,pé napján pedig mindent bele,akkor már régóta próbálkoztak,és igy elsőre összejött nekik.most mi is igy tettünk hátha.
2010. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!