Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Űrben lehetséges a gyereknemzés?

Űrben lehetséges a gyereknemzés?

Figyelt kérdés
Discovery Science Különös összefüggések című műsorában volt róla szó, hogy súlytalanság állapotában a fiatalabb egyedek gyorsabban öregednek, mint az idősebbek, tehát ha két ember próbál gyereket nemzeni az űrben (súlytalanság van), képesek összehozni? Nem pusztul el a hímivarsejt mielőtt eléri célját? Egyáltalán súlytalanság állapotában képes elérni a petét leszámítva, hogy él vagy már elpusztult a hímivarsejt?
2011. aug. 30. 22:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
Elvileg nem pusztul el, gondolom, hogy mivel a hímivarsejtek nem a súlyuknál fogva haladnak lehetséges lehet
2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor juthat el a hímivarsejt a petesejthez, ha él, de amúgy szerintem minden további nélkül működhet a dolog.

Ha felküldtök Alexis Bledel-lel, szívesen kipróbálom. Csakis a tudomány nevében. :DD

2011. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

22:18


Támogatom az ötletedet! Szerintem is küldjünk fel.

És mivel egy kísérletet mindig ellenőrizni kell, én pedig a kontrollcsoportban szeretnék benne lenni! :-)

2011. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ennyi kiéhezett lúzert :D
2011. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A tudomány nevében akkor próbáljuk ki több nőnemű egyeden is, az első lehet Alexis Bledel :D És azért tartom ezt érdekesnek, mert a hímivarsejt nem egy hosszú életű dolog, és fiatal is, és gyorsabban elpusztul súlytalanság állapotában, de kíváncsi lennék, hogy így valóban lehetséges? Megvan valakinek a NASA telefonszáma? :D
2011. aug. 30. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:

A NASA telefonszáma?


Na várjál, tegnap kaptam az igazgatótól egy hülye névjegykártyát, hát nem benne felejtettem a gatyám zsebében? Az asszony meg kimosta... Milyen bosszantó apróság!

2011. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknemzés lehetséges, de a fejlődéssel súlyos gondok lesznek. Az élőlények fejlődésénél fontos tényező a gravitáció (irányokat állít be, a fejlődés elején) - ha az hiányzik, ott valami nagy torzulás lesz.
2011. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"súlytalanság állapotában a fiatalabb egyedek gyorsabban öregednek"

Ezt még nem hallottam, tényleg így van?


A kontrollcsoport mit jelent? Téged is fellőnek egy Alexis Bledel fotóval, vagy lent maradsz, és ott személyesen tesztelsz? :D

(Az egyik kiéhezett lúzer)

2011. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább lent maradok, félnék én odafent egy fotóval...

Már a hadseregnél is a hátországi fajfenntartókhoz akartam kerülni...

2011. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"hátországi fajfenntartókhoz"

Feláldoztad volna magad a nemzet érdekében? Ez dícséretes! :DDDD

(Bocs az off-ért.)

2011. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!